פרסום ראשון: אבירם ברוכיאן הושעה מבית"ר ויעזוב בקיץ

תפנית דרמטית בבירה. במועדון הרחיקו את הקשר בשל החשד כי ניסה לארגן מרד שחקנים בעקבות העיכוב בשכר. עוד קודם הצהיר טביב: "מי שיתעסק בנושא השכר, לא יישאר, אני אדאג לזה". שחקן: "זה לא ברוכיאן, מדובר בכולנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.04.14 - 18:28
סיים את העונה, לחלוטין
סיים את העונה, לחלוטין
פרסום ראשון
תחילת כתבה

האיומים שהעבירו שחקני בית"ר ירושלים, לפיהם ישביתו את האימונים ביום ראשון הקרוב אם לא תועבר אליהם משכורת חודש מארס, הצליחו להרגיז את אלי טביב. המנכ"ל עומר עצמוני הודיע לאבירם ברוכיאן כי הוא מושעה עד להודעה חדשה מכל פעילות. במועדון חושדים כי ברוכיאן ניסה לארגן את אותו מרד שחקנים בשל הלנת השכר הזמנית. ברוכיאן מסר בתגובה: "אני מנעתי את השבתת האימון ביחד עם הירושלמים". לאתר ערוץ הספורט נודע כי מבחינת טביב, חוזהו של הקשר לא יוארך בעונה הבאה ולכן יצטרך למצוא בקיץ קבוצה אחרת.

מוקדם יותר היום (חמישי) שוחח אלי טביב עם אריאל הרוש וביקש ממנו להעביר לשחקנים מסר חד ותקיף, "מי שיתעסק במשכורות לא יהיה לו טוב ואני אדאג לכך אישית. המשכורות יועברו מעכשיו ועד סוף העונה בין ה-20 ל-30 בכל חודש ולא אחסיר מכם שקל אחד". לצד החשדות לגבי ברוכיאן, שחקן אחר במועדון הבהיר: "זה לא ברוכיאן, זה כולנו".

"זו התודה שלהם אחרי שלקחתי את הקבוצה?" המשיך טביב, "בשנה שעברה, היו חייבים להם שכר במשך 4 חודשים והם לא באו בטענות. אם לא הייתי לוקח את בית"ר הם לא היו רואים כסף לעולם. אותם שחקנים שמתעסקים עכשיו בזה, לא יהיו פה שנה הבאה וגם אם יש להם חוזים הם יישבו ביציע".

המאמן רוני לוי ועוזרו דוד אמסלם מודעים למצב ומקווים כי הנושא ייפתר. בסביבתו של טביב אמרו: "אלי ישלם עד השקל האחרון לכל שחקן, במקום להשקיע במגרש הם משקיעים אנרגיות בעיכוב של כמה ימים במשכורת וחבל". טביב שוחח גם עם ניר אלון מההסתדרות, לאחר ששחקני בית"ר חברו אליו בנושא, והבהיר לו את עמדתו ואף ביקש ממנו לא להתערב.

בינתיים, בקבוצה מנסים להתרכז במשחק מול הפועל רמה"ש. עדיין לא ברור אם אריאל הרוש ייקח חלק במשחק, אחרי שלא שיחק במשחק הקודם בגלל כאבי גב. אופיר קריאף ייעדר בגלל צהובים וניסו קפילוטו לא כשיר במאת האחוזים.

הדפס