יש שוער: הצ'כי קובאר חתם בהפועל חיפה

השחקן שמגיע מליברץ, ועל מועמדותו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, מחליף את קאלה בין הקורות

תומר לוי
תומר לוי  12.06.14 - 19:53
ישדרג את החוליה האחורית. קובאר (gettyimages)
ישדרג את החוליה האחורית. קובאר (gettyimages)
תחילת כתבה

המו"מ הניב פרי, להפועל חיפה יש שוער חדש. הצ'כי פריסמיאל קובאר, שעל מעומדותו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, חתם היום (חמישי) לעונה אחת באמצעות סוכן השחקנים אבי נמני, וירוויח שכר של 145 אלף דולר. קובאר אמור לשדרג את החלק האחורי של האדומים, והוא יחליף בין הקורות את קאלה דרשלר שעזב להפועל פ"ת. קובאר הוא הזר הרביעי של הפועל חיפה, והוא מצטרף לקיאנסקאס, פרננדס וקאלונאס.

קובאר בילה לא מעט זמן בליגה השניה בצ'כיה. במדי ויקטוריה ז'יז'קוב ו-וארנסדורף. ב-2012/13 הוא עשה את הקפיצה הגדולה בקריירה שלו, כשחתם בסלובן ליברץ. 28 הופעות רשם העונה קובאר, כשהוא מוביל את הקבוצה למקום הרביעי בליגה, במרחק של 3 נקודות מהשגת הכרטיס לאירופה.

בעונה החולפת קובאר שיחק עם ליברץ גם בליגה האירופית, שם הצ'כים נחלו הצלחה גדולה והודחו רק בשלב 32 הגדולות של המפעל (על יד אלקמאר). בשלב הבתים הוא סיימו במקום השני כשלזכותם 9 נקודות, אחרי שתי תוצאות תיקו מול סביליה, ניצחון כפול על אשטוריל וגם תיקו והפסד מול פרייבורג.

הקבוצה של ראובן עטר תתמקד כעת בהבאת זר חמישי לעמדת החלוץ, כאשר במקביל מחפשת חיפה מגן שמאלי אחרי האכזבה מחתימתו של שמעון הרוש במכבי נתניה.

הדפס