יש הסכם: ריקטס וסטיבן כהן חתמו בהפועל חיפה

אחרי מו"מ מתיש, החלוץ הקנדי סגר לשתי עונות וישלים את מכסת הזרים של ראובן. גם הקשר ששיחק אשתקד בעכו מצטרף

תומר לוי
תומר לוי  10.07.14 - 22:03
לעטר יש חלוץ (אלן שיבר)
לעטר יש חלוץ (אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל חיפה ממשיכה להשלים את הפאזל לקראת העונה שבפתח. הערב (חמישי) הודיע המועדון על החתמתם של החלוץ הקנדי טוסיין ריקטס והקשר סטיבן כהן.

המו"מ מול ריקטס ידע בימים האחרונים עליות ומורדות, אך בסופו של דבר הקנדי הבינלאומי חתם על חוזה לשנתיים. הבעלים יואב כץ והסוכן עו"ד שחר גרינברג הגיעו להסכמות בנוגע לכל הסעיפים בחוזה.

ריקטס שיחק בעונה שעברה בקבוצת בוקספור מטורקיה. הוא נחשב לשחקן מהיר ובעל יכולות אתלטיות. עם החתמתו הושלמה מכסת חמשת הזרים של הקבוצה. ריקטס יצטרף לאימונים בתחילת השבוע הבא.

חיזוק אחר לקבוצה כאמור זה של סטיבן כהן, ששיחק בעונה שעברה בהפועל עכו וקודם לכן בבית"ר ירושלים ובהפועל רעננה. כהן חתם בתום מו"מ שניהלו סוכניו חאוויר הברמן ולירן עטיה מול הבעלים יואב כץ.

עם החתמתם של כהן וריקטס הסגל של ראובן עטר כמעט והושלם לאחר שהצטרפו אליו בקיץ שמונה שחקנים חדשים: פרמיסאל קובאר, גל כהן, מהראן אבו ריא, עומר ורד, יובל שבתאי, מינדאוגס קאלונס, וכאמור כהן וריקטס.

בתוך כך, רועי שוקרני והישאם כיוואן עדיין סיכמו על חוזה חדש במועדון האדום מהכרמל, בעוד שעהאד עזאם עדיין מצפה לשדרוג משמעותי בשכרו. הקשר הצעיר מאיים שלא לצאת למחנה האימונים, אם חוזהו לא ישודרג על ידי יואב כץ.

אפרופו כץ, בעלי הפועל חיפה אמור לקבל החלטה עד סוף השבוע לגבי אצטדיון סמי עופר. הפועל חיפה כבר הגיעה לסיכום כל התנאים על כניסה לאצטדיון, אולם המילה האחרונה שייכת כמובן לבעלים.

הדפס