הרכש ה-11: ריף פרץ הושאל להפועל פ"ת

גם הבלם הצעיר של מכבי ת"א מצטרף. הבקרה צפויה לאשר את התקציב

רועי זריהן  24.07.14 - 13:17
פרץ. עובר למלאבס
פרץ. עובר למלאבס
תחילת כתבה

הפועל פתח תקווה ממשיכה להתחזק: ריף פרץ צפוי לחתום היום (רביעי) לעונה אחת בשורות העולה החדשה. הבלם, שעל סיכומו בהפועל פתח תקווה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, יעבור בהשאלה ממכבי תל אביב ויהפוך לרכש ה-11 של המאמן עידן בר און הקיץ.

פרץ בן ה-23 שייך לאלופה ובינואר האחרון הושאל לרמת השרון, שם גילה יכולת טובה מאוד, למרות שבסיום העונה הקבוצה של חיים שאבו ירדה לליגה הלאומית.

בימים אלה, כידוע, פ"ת מקיימת את מחנה האימונים שלה בנתניה, זאת בשל העובדה שבהנהלה החליטו לוותר על מחנה בחו"ל משיקולים מקצועיים. בחמישי יערכו הכחולים משחק אימון נוסף, נגד הפועל עפולה מהליגה הלאומית.

בנושא אחר, כפי שפורסם כאן - הפועל פ"ת קיבלה את על ההקצבות מהעירייה בסוף השבוע שעבר, סכום הקרוב לחצי מיליון שקלים. העברת ההקצבות מצידה של העיריה אפשרה להנהלת להעביר את הערבויות לבקרה התקציבית, וכעת מחכים בקבוצה שבבקרה יעברו על המסמכים ויאשרו לקבוצה לפתוח את העונה כמתוכנן. "לאף אחד מאיתנו לא היה ספק שהפועל פתח תקווה תשחק בעונה הבאה בליגת העל", אמרו.

דבר נוסף שנקבע בעקבות התגייסות העירייה, היא העובדה כי הפועל פתח תקווה תשחק בעונה הקרובה באצטדיון המושבה. כזכור, לפני כחודש, הוציאה הקבוצה הודעה רשמית כי אין ביכולתה לשלם את הסכומים הנדרשים על מנת לשחק באצטדיון המושבה, אך כאמור, הכספים הועברו ואת העונה הקרובה היא תפתח במושבה.

הדפס