עסקים כרגיל: 1:2 למכבי חיפה על פאדרבורן

הפעם ללא מחאה אנטי-ישראלית, הירוקים נעלו את מחנה האימונים באוסטריה עם נצחון יפה על העולה החדשה לבונדסליגה. אידריסו נגח את שערו החמישי בהכנה, גם ריאן כבש. סטנוייביץ' יכול להיות מרוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.14 - 19:46
חיפה החדשה נראית טוב (אתר רשמי, מכבי חיפה)
חיפה החדשה נראית טוב (אתר רשמי, מכבי חיפה)
תחילת כתבה

מכבי חיפה נעלה את מחנה האימונים באוסטריה הערב (שבת) ברגל ימין. הירוקים גברו 1:2 על פאדרבורן, העולה החדשה לבונדסליגה בגרמניה, והשאירו מאחור את התגרה האלימה מהמשחק מול ליל ברביעי.

מוהמדו אידריסו המשיך להפגין יכולת גבוהה, בייחוד בכל מה שקשור למשחק הראש, ולמעשה הבקיע את שערו החמישי במשחקי ההכנה - כולם בנגיחה. יוסי בניון שיחק מחצית אחת בלבד וקיבל מנוחה בשנייה, כאשר גם המחליפים של הירוקים הצליחו לשתף פעולה בצורה מצויינת ואיסמעיל ריאן כבש מבישול של וויאם עמאשה.

החבורה של אלכסנדר סטנוייביץ' נאלצה להעתיק את מיקום המשחק בניסיון לעמוד בדרישות האטבחה, והפעם המשחק עבר בצורה חלקה וללא תקריות. חיפה תחזור לישראל בטיסה בראשון אחר הצהריים. אוהדי הקבוצה כבר מתארגנים לקבל את פני השחקנים בנתב"ג כאות הזדהות עימם בעקבות אותם אירועים נגד ליל.

מהלך המשחק:

חיפה שלטה בכדור בדקות הפתיחה, אבל התקשתה להגיע למצבים. בדקה ה-26 הגיע האיום הראשון של הירוקים, כאשר אידריסו השתלט ברחבה עם הגב לשער, השאיר אחורה לבניון שירה בנגיעה אחת כדור שהלך לרשת החיצונית. המצב הזה העיר את חיפה, ובדקה ה-29 הרשת רעדה: משומר הגביה מצד ימין ואידריסו נגח בצורה נהדרת לפינה. 0:1 לירוקים.

חיפה הייתה קרובה לשני בדקה ה-54, כשראיוס מצא את עזרא במסירה גדולה, אבל הקשר שלח את הכדור שלו מעל המשקוף. סטנוייביץ' ביצע חילופים רבים והיכולת של הירוקים נחלשה, כאשר פאדרבורן מנסה להגיע לרחבה של חיפה אך לא מסוכנת. דווקא בדקות האלה חיפה הכפילה, כאשר כליבאת חטף את הכדור, העביר לעמאשה שהעביר לריאן והחלוץ המשיך פנימה בדקה ה-74. 0:2. בדקה ה-77 הגרמנים הצליחו לצמק כשיאנס ומר בעט מ-16 מטרים כדור חד וחזק שסטויקוביץ' אפילו לא ניסה לעצור. 1:2.

הרכב חיפה: ולדימיר סטויקוביץ'; אייל משומר (אלעד גבאי /58), דקל קינן, אדין צוצאליץ', טאלב טוואטחה (שמואל שיימן /46); גוסטבו בוקולי (מתן אוחיון /58), רובן ראיוס (עדי קונסטנטינוס /58), חן עזרא (עידן ורד /58), יוסי בניון (מוחמד כליבאת /46); שמעון אבוחצירה (וויאם עמאשה /46), מוהמדו אידריסו (איסמעיל ריאן /58).

הדפס