פרסום ראשון: אוהד לויטה סגר במכבי חיפה

אחרי שאריאל הרוש הונחת על המשבצת שלו בנתניה, השוער יושאל לירוקים, להם תהיה אופציה לרכוש אותו בסוף העונה. לויטה יתחרה עם סטויקוביץ' על המקום בין הקורות, בעוד שרון שושן שוחרר

תומר לוי
תומר לוי  03.09.14 - 16:58
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

פרסום ראשון: בצעד מפתיע, אוהד לויטה סגר במכבי חיפה לעונה הקרובה, ימים ספורים אחרי שאריאל הרוש הובא למכבי נתניה כדי לשמש כשוער הראשון במקומו. לויטה, שלא אהב את היחס בעיר היהלומים, העדיף להיות שוער שני אצל הירוקים והוא אמור להעניק לוולדימיר סטויקוביץ' תחרות על המקום בין הקורות. מי ששוחרר לאור המצב החדש הוא רון שושן, שעבר להפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית.

לויטה יושאל למכבי חיפה לעונה הקרובה, בסיומה לירוקים תהיה אופציה לרכוש אותו. בכך נראה שאלכסנדר סטנוייביץ' השלים את הסגל שלו לעונה הקרובה, וזאת אחרי הקשר הספרדי מיצ'ל נחת מוקדם יותר היום בארץ והוא אמור לחתום על החוזה בימים הבאים.

אוהד לויטה בן ה-28 גדל בהפועל כפר סבא וערך את הופעת הבכורה בירוק-לבן כבר בעונת 02/3, כשהיה בן 17 בלבד. לויטה היה חלק מסגל הנבחרת הצעירה באליפות אירופה שנערכה בהולנד, אך לא זכה לדקות. בקמפיינים שלאחר מכן כבר היה השוער הראשון של הנבחרת הצעירה, אך הודח עם חבריו בפלייאוף מול איטליה ומריו באלוטלי.

באוגוסט 2009 חתם בר.ק.ס וואלביק מהליגה הראשונה בהולנד, ובהמשך זכה לזימון לנבחרת ישראל. בהמשך חזר לישראל, ושיחק בהפועל באר שבע, אך לאחר מכן שוב יצאה לאירופה - הפעם לאומוניה ניקוסיה. ביוני 2013 חתם במכבי נתניה, איתה עלה לליגת העל, ושנה לאחר מכן עבר חתול שחור בינו לבין יוסי מזרחי, והשוער מצא את דרכו החוצה, כשאריאל הרוש הפך לשוער הראשון.

הדפס