אלי טביב מטרפד להרוש מפגש מול בית"ר י-ם?

בנתניה טוענים שהבעלים לא ענה בכוונה לאלי שגב, שמנסה להגיע להסדר על דמי ההשבחה של השוער, לפני המשחק בין הקבוצות. 16:30, ישיר: רוני לוי במסע"ת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.01.15 - 08:43
תחילת כתבה

בעלי מכבי נתניה אלי שגב לא הצליח לשוחח אתמול (רביעי) עם בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב, כדי להגיע איתו להסדר בנוגע לאריאל הרוש. בקבוצה חושבים כי טביב, שנמצא במיאמי, לא עונה לטלפונים במתכוון כדי שהשוער לא יוכל ליטול חלק במשחק בין הקבוצות ביום שני.

כזכור, הוועדה למעמד השחקן חייבה את נתניה לשלם 450 אלף שקלים דמי השבחה עבור הרוש עד יום ראשון הקרוב. סוכנו של השחקן, אבי נמני, ינסה להגיע להסכמה מול טביב, ובמקביל מחפש עדיין לשוער אופציות אחרות.

כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, לשוער יש הצעה מדינמו בוקרשט ואם יעבור לאירופה, טביב לא יזכה לראות אגורה תמורת העברתו. "איך שוער יכול להכין את עצמו למשחק, כשכמה ימים לפני הוא לא יודע אם בכלל יישאר במועדון?", אמרו בנתניה. המאמן רוני לוי מעוניין בהרוש, אך אם הכסף לא יועבר, נתניה תחתים במקומו את דני עמוס.

רוני לוי החזיר את שלו מנשה לסגל. השחקן, שהיה בנתק עם הבעלים, נופה על ידי המאמן הקודם יוסי מזרחי בשל אי התאמה, ואף תבע את מכבי נתניה, חוזר לתמונה אחרי שיחה שקיים עם המאמן. רוני לוי מאמין בקשר הוותיק, שעשוי לקבל הזדמנות מחודשת בקרוב.

רונן גבאי, שהתפטר ממכבי יפו, חתם היום בנתניה ומונה לעוזרו של רוני לוי. השניים כבר ישבו אתמול על תוכנית עבודה. גבאי סיפר לאנשי המועדון שהוא נרגש לחזור לקבוצה בה גדל. הצוות המקצועי ממשיך בהכנות למשחק מול בית"ר, והיום (16:30, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט) רוני לוי יקיים מסיבת עיתונאים לקראת המפגש.

אלון תורג'מן ושמעון אבוחצירה עדיין מוזכרים כמועמדים, על אף שבמועדון ישנה סקפטיות לגבי נכונותם להגיע. "בנתניה אין כסף אבל יש מאמן כמו רוני לוי שיוכל לקדם אותם", אמרו בהנהלה. ויקי כחלום יחליף את שמעון הרוש הפצוע מול בית"ר, כאשר דיא סבע ייעדר גם הוא בגלל פציעה.

הדפס