מור שקד: "היום קורצקי מצטער שהוא לא נתן לי לשחק"

אחרי שעזב את בית"ר, הקשר מאשים את המאמן: "הוא שם עליי איקס"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.01.15 - 10:04
חזר לו החיוך לפנים. מור שקד
חזר לו החיוך לפנים. מור שקד
תחילת כתבה

כשמור שקד חתם בבית"ר ירושלים הוא הרגיש שחלומו הגדול התגשם. בגיל 27 סוף סוף שמו עליו עין בליגת העל, ולא סתם מועדון, אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. הפתיחה היתה נהדרת, בגביע הטוטו ובמשחקי האימון הוא פתח והרשים אבל בליגה לא קיבל הזדמנויות כמו האחרים. דקות מעטות מול הפועל ב"ש ועוד כמה דקות מול הפועל עכו, זה הרזומה שלו בליגת העל. לפני שבוע הוא ביקש לעזוב לבני לוד, קורצקי ביקש שיישאר אבל לשקד היה חשוב לראות דשא. 70 דקות טובות בניצחון של לוד על מכבי יבנה החזירו לפניו את החיוך שקצת נעלם בתקופה האחרונה.

"התחלתי את העונה מצוין אחרי מחנה אימונים שהיו מבסוטים עליי, והייתי חלק דומיננטי בגביע הטוטו. אחרי המשחק מול הפועל עכו בליגה קורצקי שם עלי איקס. הוא האשים אותי בטעות של הגול שקיבלנו ובסך הכל מה עשיתי, עבירה 30 מטרים מהשער, זה היה חוסר מזל ולא טעות בכלל" מספר שקד וממשיך לירות, "אני חושב שמנחם מצטער היום שהוא לא נתן לי לשחק".

זה בטח לא קל לרדת שוב ללאומית 
"עברתי לילות ללא שינה עם מחשבות מה לעשות, כי לא בכל יום אתה בא לבית"ר ירושלים עם הקהל האדיר הזה שתומך ומפרגן לך בכל מקום. האוהדים של בית"ר חיכו שאקבל הזדמנות, אבל אני בטוח שאם אתן חצי שנה טובה אני אוכל לחזור לשם. יש שחקנים שמוכנים להיות במועדון גדול ולא לשחק, אבל אני ווינר אמיתי, כזה שאוהב להיות על הדשא ולא מתאים לו רק להגיד שהוא בקבוצה גדולה. היו לי הרבה התלבטויות אם לרדת לליגה הלאומית, כי מי כמוני יודע כמה קשה להגיע לליגת העל משם, אבל אני מאמין בעצמי ויודע שאם אעלה ליגה ייפתחו לי דלתות".

מרגיש פספוס?
"מרגיש פספוס כי אני בטוח שהרמה שלי שווה ליגת העל. לבית"ר אמנם יש סגל שחקנים אדיר וכישרוני ואתה תראה שתוך שנתיים ייצאו שחקנים לאירופה, אבל השתלבתי יפה בקצב האימונים שהיה ברמה גבוהה. כנראה שאצטרך להמתין לעוד הזדמנות".

איפה אתה רואה את בית"ר בסוף העונה? 
"אם בית"ר לא תסיים בפלייאוף העליון זו תהיה קטסטרופה, כי חומר השחקנים שם הוא אדיר. ההדחה מהגביע זה פספוס בלתי רגיל כי הסגל הזה יכול והיה צריך להביא גם גביע. אחרי מכבי ת"א החומר שחקנים בבית"ר הוא הכי טוב בארץ ואתם תראו מה יהיה כשהם יתחברו ממש".

לעזוב את בית"ר לקבוצה מהמגזר זה לסגור לך דלת לא? 
"כל אחד צריך לדאוג לפרנסה, לקריירה ולהצלחה האישית שלו. היו לי הצעות מליגת העל וכמעט מכל הקבוצות בלאומית אבל אבו סובחי לחץ עליי להגיע כי הוא רוצה לעלות לליגה הבכירה, ומעבר לכך זכיתי לשדרוג כלכלי. אני אמשיך לעודד את החברים שלי בבית"ר אבל היום הראש שלי במאמצים לעלות ליגה. הלאומית היא לא ליגה פשוטה ואם נביא חיזוק כמו שהבעלים הבטיח נהיה עד הסוף במירוץ, כשהמטרה היא כמובן אחת ויחידה והיא לעלות לליגת העל".

הדפס