רכש ראשון לבית"ר י-ם: אורי מגבו חתם בקבוצה

מגן בית"ר ת"א/רמלה עובר לבירה. 18:30, חי באתר: אימון הפתיחה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.06.15 - 17:41
תחילת כתבה

פחות משלושה שבועות לפני המשחק הראשון באירופה, בית"ר ירושלים תהיה הקבוצה הראשונה בליגת העל שתפתח הערב (ראשון, 18:30, שידור חי באתר) את האימונים לקראת העונה שבפתח, ללא רכש ועם צוות מקצועי חדש, שכולל את המאמן סלובודן דראפיץ' ועוזרו שי ברדה. האוהדים שיגיעו לבית וגן מאוכזבים מכך שלא יוכלו לראות יותר מדי פרצופים חדשים וגם לא מוכרים ובעיקר מכך שטביב טרם הצהיר כמה כסף ישקיע בקבוצה העונה, אם בכלל.

שחקן אחד חדש בכל זאת יהיה באימון הפתיחה של בית"ר ירושלים. אורי מגבו, מגן בית"ר תל אביב/רמלה בעונה החולפת, שם שיחק תחת דראפיץ', חתם בקבוצה מהבירה ויפתח עימה את ההכנות. מדובר בשחקן הראשון שחותם בבית"ר לקראת עונת 2015/16.

בוריס קליימן, עומר אצילי וטל כחילה קיבלו חופש עד שלישי, אלי דסה, שהתאמן עד עכשיו עם נבחרת ישראל, יחזור לארץ רק בעוד שבוע מחופשה פרטית. שלומי אזולאי ולידור כהן פצועים, לחנן ממן ואופיר קריאף לא הוצעו חוזים חדשים ראויים וגם סזאר ארסו ודושאן מטוביץ' לא יגיעו בינתיים לאחר שלא הגיעו איתם לסיכום. קלאודמיר פריירה יגיע בהמשך השבוע, אבל גם הוא לא חתם עדיין על חוזה חדש. שמוליק מלול, שלא קיבל הצעה להארכת חוזה, אבל זומן לאימון, מתלבט אם להגיע.

בשורה התחתונה לדראפיץ', שאגב עדיין לא חתם על החוזה, ועוזריו יהיו באימון הראשון שחקנים כמו לידור כהן, איציק כהן, דני פרדה, תומר ירוחם, עומר נחמני והצעירים סתיו שושן, אור וקנין, בר שלום, דוד קלטניס, אבישי כהן, בן רהב ואור זהבי, שמחזיקים בחוזים. בנוסף הוזמנו נבחנים מהליגה הלאומית: דודי תירם מקריית גת  ורוסלן ברסקי מהפועל ירושלים, כשהאחרון קרוב לסיכום. דניאל אסקלינג מהפועל ב"ש יגיע ביום רביעי להיבחן מספר ימים. בבית"ר פנו למכבי חיפה באשר לעסקת חליפין בין אלון תורג'מן לאופיר קריאף. תורג'מן יצא הבוקר ליוון ומחכה להחלטות.

בגזרת הזרים, הקשר הספרדי של פטרולול, פאבלו דה לוקאס, עליו המליץ טוטו תמוז, סיכם את תנאיו עקרונית ואמר לאתר ערוץ הספורט: "בימים הקרובים אגיע לישראל כדי לסגור את העניינים. ארסו אמר לי שלא אתאכזב ושכדאי לי להגיע לישראל". עם הקשר הרומני, אדריאן הורה, אין התקדמות והפערים, על פי גורמים במועדון, קצת יותר גדולים. בבית"ר היו רוצים לראות את עידן ורד, ניסו קפילוטו, דובב גבאי ולירוי צעירי, אבל לפחות לגבי שלושת הראשונים, נראה שהם מעדיפים למצוא אופציות אחרות.

הדפס