הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כבר לא ירוק: רובן ראיוס מצטרף לסושו הצרפתית

כפי שפורסם לראשונה באתר, קשר מכבי חיפה יעזוב את הקבוצה בחינם

תומר לוי
תומר לוי  30.06.15 - 12:50

אחרי שנתיים בירוק, רובן ראיוס נפרד ממכבי חיפה. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הקשר הספרדי השלים את מעברו ללא תמורה לסושו מהליגה הצרפתית השניה. "מועדון הכדורגל מכבי חיפה מודה לראיוס על תרומתו ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו", נכתב בהודעה שהוציאה הקבוצה מהכרמל באתר הרשמי שלה.

מכבי חיפה צפוייה בתחילת שבוע הבא לקיים משחק אימון שייתן לרוני לוי אינדיקציה על הסגל. בשלב זה די ברור שיהיו שחרורים אחדים לפני שהקבוצה תמריא למחנה אימונים באוסטריה, והמאמן רוצה לערוך משחק אימון שיעזור בהחלטה.

בינתיים נמשכים המאמצים הגדולים לנסות ולסגור בימים הקרובים את עסקת מארק ואליינטה, הבלם הספרדי של ויאדוליד שנמצא בשלב הזה בחופשה. לוי העביר מסר להנהלה להשלים את המהלך בכל מחיר, מאחר וזה הבלם שהוא רוצה.

במקביל, אברהם פאס מתחיל להבין שהסיכוי שהוא יישאר בחיפה נמוך. אתמול (שני) חגג הבלם את יום הולדתו ה-36 ובשלב זה הוא יפתח את האימונים בבני סכנין. חיפה עשוייה להביא בלם נוסף, אך תשתדל להביא שחקן חופשי כדי להפחית בעלויות.

בחיפה החליטו לנסות ולצמצם את התקציב בשלוש השנים הבאות, אך החוזים של רובן ראיוס, שמעון אבוחצירה ואלעד גבאי מכבידים בשלב הזה ומונעים את הורדת התקציב עד שתימצא להם קבוצה. ההערכה היא שמכל המושאלים שחזרו, עד שלושה בסופו של דבר יישארו בחיפה. מי שמקומו בסגל מובטח הוא עטאא ג'אבר.

רוני לוי דיבר באתר הרשמי של מכבי חיפה על פתיחת ההכנות לעונה: "אנחנו מתחילים את האימונים יחסית בשלב מוקדם. חשוב לי להכיר את השחקנים, להיכנס לדרך שאני מאמין בה, לסגנון העבודה שאני מאמין בו, כי הדברים האלה לוקחים זמן. ככל שמתחילים יותר מוקדם, החיבור טוב יותר". טאלב טוואטחה לא נטל חלק באימון הבוקר בגלל כאבים בברך.