השוער צליל חתוכה חתם לשנה בהפועל ת"א

ישמש כמחליף של אריאל הרוש. העברת רייכרט תמומן ע"י אנשי עסקים?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.07.15 - 20:41
תחילת כתבה

הפועל ת"א סגרה הערב (ראשון) את הרכש ה-14 שלה בקיץ הנוכחי, אחרי שהחתימה את השוער, צליל חתוכה, על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. חתוכה, שגדל בהפועל ת"א, שיחק בשלוש השנים האחרונות בבני לוד וישמש כמחליף של אריאל הרוש במדי האדומים.

"מבחינה אישית זהו צעד גדול עבורי, כל החיים אתה מחכה לרגע כזה בו אתה מצטרף למועדון פאר", אמר חתוכה לאתר הרשמי של הפועל ת"א. "אני בא ללמוד כמה שיותר מאריאל הרוש וממאמן השוערים גבי בורשטיין, כמובן שאהיה זמין לכל משימה ברגע שיצטרכו אותי".

תפנית נוספת בפרשת בן רייכרט. קשר המריבה בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב החליט ללכת לבוררות אחרי שקיבל הבטחה משני אנשי עסקים, אוהדי האדומים, שיעמדו מאחוריו בכל סכום שהבורר יקבע על מנת שישתחרר מהחוזה אצל הצהובים ולחזור לחודורוב, שם היה מושאל בעונה שעברה. "הוא עושה הכל כדי להיות אצלנו וזה ברור לכל בר דעת", אמר גורם בהפועל. השחקן עצמו סירב להגיב.

ססאר מנדיונדו מחכה להתפתחויות מצד טוטו תמוז. החלוץ יצא אתמול לרומניה כדי לקבל את שחרורו המיידי והכספים המגיעים לו מפטרולול ואמור לחזור לארץ ביום שלישי. אם יצליח לשחרר את כרטיסו בחינם, הפועל תשדרג את ההצעה הכספית אליו שעומדת על 300 אלף דולר בעונה, הרבה פחות ממה שמכבי מציעה.

תמוז שוחח אתמול עם בעלי הפועל, אמיר כבירי, וביקש ממנו עוד מספר ימים לפני שייתן תשובה סופית. אם החלוץ יסרב, ילכו האדומים על בן שהר או ליביו אנטאל, כשגם דודו ביטון עדיין בתמונה. במקביל, מחכים במועדון לתשובה מהבלם המונטנגרי, ניקולה ווידאנוביץ', שעל מועמדותו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

בקבוצה הודיעו לישראל זגורי, סארי פלאח ומשה אוחיון שהם לא ייצאו למחנה האימונים בגרמניה. עוד קודם הבוקר, סוכנו של זגורי, אבי נמני, הודיע כי הקשר מוכן לקצץ 30 אחוזים משכרו כדי להישאר. בחודורוב יחליטו בימים הקרובים גם בעניינו של שלומי אזולאי.

בסוף השבוע נערכו שיחות בין עורכי הדין האישיים של כבירי לעורכי הדין של שי אבוטבול לגבי הפיצוי הכספי שיקבל הקשר תמורת ויתור על החוזה לשנתיים שיש לו במועדון.

בתוך כך, עד הבוקר נרכשו 6,500 מינויים ובהפועל מצפים ל-9,000 מינויים לפחות עד לפתיחת הליגה. המקומות בשערים 4, 5 ו-7 אזלו. בנוסף, מחר יגיעו שחקני הפועל למדידת החלפיות הרשמיות אותן ילבשו באירועים חגיגיים שתערוך הקבוצה.

הדפס