רשמית: ראיקוביץ' חתם במכבי, גם ליפשיץ צורף

הסרבי סגר לחמש שנים ע"ח חואן פאבלו שעזב. קרויף: "החלטה קשה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  29.08.15 - 20:05
תחילת כתבה

רוחות של שינוי במכבי ת"א. הקבוצה הודיעה הערב (שבת) רשמית על החתמתו של השוער הסרבי בן ה-19, פרדרג ראיקוביץ', לחמש שנים, לאחר שעבר את הבדיקות הרפואיות. הצהובים ישלמו לכוכב האדום בלגרד על שירותיו שלושה מיליון יורו והוא יקבל את החולצה מספר 95. בנוסף, הצהובים הודיעו גם על צירופו של שוער הפועל רעננה, דניאל ליפשיץ בהשאלה ושחרורו של חואן פאבלו.

המנהל הספורטיבי, ג'ורדי קרויף, אמר לאתר הרשמי על שחרורו של הספרדי: "זו היתה אחת ההחלטות הקשות והכואבות שהיינו צריכים לקבל במכבי ת"א לאחרונה. חואן פאבלו שחקן מאוד מסור ונאמן והיה חלק מרכזי בהישגי הקבוצה במהלך השנתיים בהן שיחק במועדון כמו גם בקמפיין האירופי האחרון שלנו. אני יודע שאני מדבר בשם כולם במועדון ובשם כל מי שקשור למכבי ת"א בהכרת התודה וההערכה אותה אנו רוכשים כלפי חואן פאבלו לו אנו מאחלים הצלחה לקראת העתיד".

מנכ"ל מכבי ת"א, מרטין ביין, סיפר איך הוחלט בקבוצה להחתים את ראיקוביץ': "ההחתמה של פרדראג ראיקוביץ' היא תולדה של שיחות שנערכו לאחרונה בין הבעלים מיץ' גולדהאר, המאמן סלבישה יוקאנוביץ', המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרוייף ואנוכי. אין ספק כי ההשקעה שעשינו בשחקן כה צעיר ומוכשר, מעידות על השאיפות והמטרות של המועדון הן בטווח הקצר והן מבחינת המשך ההתפתחות האסטרטגית של המועדון. מספר מועדוני צמרת באירופה הביעו עניין בראיקוביץ' ואנו מאושרים שהצלחנו להחתים אותו על חוזה לחמש שנים".     

חואן פאבלו, שעוזב לאחר שנתיים, נפרד מהקבוצה: "נהנתי לשחק במכבי תל אביב בשנתיים האחרונות ומכל האהבה שהרעיף עליי הקהל של מכבי. כמובן ששמחתי לקחת חלק בכל התארים בהם זכינו, והייתי רוצה שיזכרו אותי בישראל כמקצוען אך לפני הכל כאישיות. אני רוצה להודות על ההזדמנות שניתנה לי לשחק במכבי ת"א ותמיד אשאר אוהד של המועדון בו השארתי את חבריי לקבוצה וחברים רבים אחרים".

הספרדי עוזב אחרי יותר משנתיים בהם לצד ביקורות מחלק מהאוהדים, הוביל את הקבוצה לזכייה בטרבל בעונה שעברה והעונה היה לו חלק נכבד בהעפלה של הקבוצה לליגת האלופות. עבור ליפשיץ בן ה-27 מדובר בקבוצה התשיעית בקריירה אחרי שעבר גם במכבי נתניה והפועל באר שבע.

הדפס