אבידור חתם בנתניה, שחקן נוסף קרע רצועה?

החלוץ ימלא את מקומו של זגורי. חשש: גם המגן מסראווה גמר את העונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.09.15 - 15:39
מצטרף לסגל של דורה. אבידור
מצטרף לסגל של דורה. אבידור
תחילת כתבה

רק היום נודע באופן סופי שישראל זגורי קרע את הרצועה הצולבת וייעדר לתקופה ממושכת מהמגרשים, ומכבי נתניה כבר החתימה שחקן במקומו. יובל אבידור, שחקן הפועל עכו בעונה האחרונה, חתם במועדון והוא צפוי להשתכר כ-50 אלף דולרים. החלוץ כבש שער אחד בלבד בעונה שעברה בעכו.

"מיד לאחר קבלת ההודעה על חומרת פציעתו של ישראל זגורי, פעלנו למציאת מחליף ראוי שימלא את מקומו בקבוצה", אמר היו"ר, דורון אוסידון לאחר החתימה. "בתחילת העונה הבענו עניין לצרף את יובל לשורות המועדון, אך התנאים להבאתו לא הבשילו. אני מקווה שבסיועו של יובל, כבר במשחק הבית הקרוב מול הפועל חיפה, נגיע לתוצאות הטובות ביותר מבחינתנו כמועדון".

אבידור עצמו אמר לאחר החתימה: "אני שמח ומתרגש להצטרף למשפחת מכבי נתניה, ולשתף פעולה שוב עם שלומי דורה. עקבתי אחרי מכבי נתניה והסגל העונה מצויין. אני מאמין שנעשה עונה טובה, ומחכה להוכיח את עצמי על המגרש".

בחזרה לזגורי, הקשר עדיין מתקשה להתאושש מהבשורה. "אני לא מאמין שזה קורה לי, אני בהלם. לא מפסיק לבכות", אמר הבוקר הקשר לאתר ערוץ הספורט, "כבר במגרש הרגשתי שזה חמור, אבל קיויתי שלא עד כדי כך".

כבר במגרש אמר רופא הקבוצה, ד"ר מרסלו פוסניק, לשחקן כי האבחנה הרפואית שלו היא קרע ברצועה הצולבת. לאחר בדיקת MRI הבוקר החששות התאמתו: "אובחנו קרעים חלקיים ברצועה הקולטארלית, המדיאלית והלטאראלית וקרע ברצועה הצולבת הקדמית. ללא קרעים במיניסקוס", סיפר הרופא. עפ"י הקביעה, ככל הנראה יש צורך בניתוח, כשהשיקום מוערך בכחצי שנה. ההחלטה תתקבל בימים הקרובים.

"זהו אחד הרגעים הקשים בקריירה שלי", סיפר זגורי. "למרות הזמן הקצר שלי במועדון, הספקתי להתחבר בצורה בלתי רגילה למשפחת מכבי נתניה ואני מתכוון להשקיע את כל המאמצים על מנת לחזור ולשחק כמה שיותר מהר. אני רוצה להודות לכולם על התמיכה, זה לא מובן מאליו. חיממתם לי את הלב ועשיתם לי קצת נחת".

ברק יצחקי, ניר דוידוביץ', ערן לוי, דיא סבע ואחרים התקשרו לקשר וניסו לנחם ולחזק אותו. "לא זכור דבר כזה בהיסטוריה. בתוך חודשיים שלושה שחקנים קרעו צולבת - אחד באימון אישי, אחד נתקע בדשא ואחד סתם תוך כדי ריצה. זה לא ייאמן", אמר מאמן מכבי נתניה שלומי דורה, שיוכל להתחזק רק בינואר, לאור סגירת חלון ההעברות הנוכחי.

אבל הצרות בנתניה לא נגמרות בפציעה של זגורי. במשחק ראווה שהתקיים במגרש של הפועל חדרה, בו ניצחה הקבוצה המקומית 2:3 בפנדלים (1:1) ואליו הגיעו עשרות אוהדים, סיבב המגן הצעיר, עמאר מסראווה, את ברכו וישנו חשש לפגיעה ברצועה, כאשר מחר הוא יעבור בדיקות מקיפות. השחקן, שנאנק מכאבים סיפר כי אינו יכול לדרוך על הרגל: "זה נראה חמור. הרגשתי קליק בברך אחרי שנתקלתי בבור וסיבבתי את הברך. ראיתי חושך".

בתוך כך, מנהלת הליגה נעתרה לבקשת נתניה והזיזה את שעת המשחק מול הפועל חיפה בשבת הקרובה מ-19:30 ל-20:00, זאת כדי לאפשר גם לקהל שומר השבת להגיע לפתיחתו. הצהובים יעניקו מנוחה לשחקני ההרכב במשחק הראווה שייערך היום מול הפעל חדרה, במגרשה של היריבה. גאל מרגוליס לא ייטול חלק באימונים עד לסוף השבוע, בשל רגישות בשריר, ומתוך מטרה להכשירו למשחק מול הפועל חיפה. מרגוליס, בהנחה שאכן שיחלים, יחזור ל-11 במקומו של זגורי. פרט אליו, דורה לא מתכנן שינויים בהרכב לקראת המשחק מול קרוב משפחתו טל בנין.

הדפס