חוזר לשכונה: דן מורי חתם לעונה בבני יהודה

בחוזהו של הבלם אופציה ליציאה לאירופה בינואר. הכתומים יבחנו שוער

רועי זריהן  24.10.15 - 22:00
חוזר הביתה. מורי במדי בני יהודה
חוזר הביתה. מורי במדי בני יהודה
תחילת כתבה

הוא חוזר לשכונה, לפחות בינתיים. דן מורי חתם הערב (שבת) על קאמבק לבני יהודה עד לתום העונה, כשבחוזהו אופציה ליציאה לאירופה בינואר. הבלם גדל בקבוצה משכונת התקווה ובקיץ 2012 עזב כשחתם לשלוש שנים בוויטסה ארנהיים. התקופה בהולנד הייתה מאכזבת עבור מורי, שערך 19 הופעות בלבד, בהן כבש שער בודד. עם סיום חוזהו, הוא שוחרר.

למרות הביקורות הקשות כלפי היכולת שלו, גם מבית, דלה איינוגבה ממשיך לעמוד בין הקורות בבני יהודה, אבל יכול להיות שלא לעוד זמן רב. אל המשחק של הזהובים מול עירוני קרית שמונה הגיע השוער הצרפתי בן ה-20, סשה בסטיין, שיצטרף אל אימוני הקבוצה ויעבור התרשמות עד יום רביעי.

בסטיין, המתנשא לגובה של 196 סנטימטרים היה שייך בשנתיים האחרונות לריימס מהליגה הצרפתית ואף הגיע בהמלצתו של חלוץ בני יהודה לשעבר, אלירן עטר, ששיחק לצידו. בסטיין רשם הופעה אחת בלבד בריימס בשנתיים האחרונות, כשעלה כמחליף ל-21 דקות ולא ספג. כעת הוא מקווה לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו במדי בני יהודה.

איינוגבה ספג מתחילת העונה (לא כולל המשחק מול ק"ש) 11 שערים בליגה, והוא ניצב במקום האחרון בקטגוריה הזו (גם הפועל חיפה ספגה 11 שערים, אך השתמשה בשני שוערים מפתיחת העונה). כעת, אולי, אחרי שמונה שנים במדים של בני יהודה, השוער הניגרי עשוי לסיים את דרכו במהלך העונה.

הדפס