אמוטו סגר בק"ש, החלו שיחות עם חלוץ יהודי

הניגרי יחתום ל-3 שנים וחצי. דייגו ניקולאייבסקי הארגנטיני עשוי להצטרף. בראון יבקש לעזוב. דניאל בורחל ודין מימוני ספגו ביקורת אחרי התבוסה 5:0 למכבי ת"א

תומר לוי
תומר לוי  28.12.15 - 08:54
יחזק את ההתקפה של חסארמה. אוסטין אמוטו
יחזק את ההתקפה של חסארמה. אוסטין אמוטו
תחילת כתבה

התבוסה 5:0 למכבי תל אביב אמש (ראשון) התקבלה בקרית שמונה בצורה קשה מאוד. כל השחקנים נראו שפופים מאוד אחרי השריקה, כשאת מירב הביקורת ספגה חוליית הגנה ובעיקר המגנים דין מימוני ודניאל בורחל, אך חיצי ביקורת כוונו גם לעברם של שחקני ההתקפה.

"כל הדיבורים על ינואר כאילו אנחנו במכירה פומבית לא עושים טוב לקבוצה", אמר אחד השחקנים. "מצד שני, אפשר להבין למה איזי רוצה לחזק את הקבוצה. הוא חייב, אחרת נהיה מסובכים עמוק בתחתית". ואם כבר ינואר, בקרית שמונה מתכננים לא מעט שינויים. מלבד הטרייד המתבשל עם מכבי חיפה במסגרתו חן דילמוני יעזוב ושחר הירש יגיע, גם הקשר וובה בראון ישוחח עם איזי שרצקי ויבקש לעזוב לאחת הקבוצות הגדולות במידה ויקבל הצעה מעניינת.

החלוץ הניגרי אוסטין אמוטו סיכם עקרונית את תנאיו לשלוש שנים וחצי. חוץ ממנו, שרצקי מאוד רוצה לצרף גם את הקשר חמזה בארי ממכבי נתניה, כשעל פי ההצעה המקורית לנתנייתים הוא היה אמור לסכם לשלוש שנים וחצי בקרית שמונה ו-50 אחוזים מכרטיסו יעברו לצפוניים, אך ראובן עטר הטיל וטו על המעבר וכעת מצב העסקה לא ברור. מי שבכל מקרה אמור לעזוב בינואר הקרוב הוא החלוץ דויד מנגה, שקרוב לנתניה.

בנוסף לאמוטו, סלאח חסארמה מעוניין לצרף חלוץ נוסף ומי שעלה כמועמד הוא דייגו ניקולאייבסקי, שחקן ארגנטיני-יהודי בן 22 שמשחק בחימנסיה לה פלאטה. למעשה, ק"ש כבר החלה במו"מ עם החלוץ הצעיר, שהספיק לערוך 9 הופעות במדי הקבוצה מהליגה הבכירה בארצו.

הדפס