אבוחצירה וטביב נפגשו. דן מורי חתם לשנתיים

כפי שפרסמנו, הבלם מצטרף לבית"ר ירושלים. ורד ודילמוני קיבלו הצעות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.06.16 - 14:32
תחילת כתבה

רק אתמול (רביעי) הוא נערך אימון הבכורה בבית"ר ירושלים, אבל אלי טביב ורן בן שמעון עובדים במלוא המרץ לקראת העונה הבאה. הבעלים נפגש עם שמעון אבוחצירה, ששוחרר ממכבי חיפה, והציע לו חוזה לשנתיים. החלוץ מיעט לשחק בשנתיים האחרונות בשל מחלה. מי שכבר הצטרף לצהובים-שחורים הוא דן מורי שחתם על חוזה לשנתיים באמצעות סוכניו, גלעד קצב ועידן כסיף, וירוויח 120 אלף דולר לעונה. בנוסף, הקבוצה מהבירה הגישה הצעות רשמיות לחן דילמוני ועידן ורד, לו הוצע שכר של 100 אלף דולר. מדובר בשחקנים חופשיים אותם ביקש המאמן לצרף.

אלי טביב, שנחת אתמול בארץ, ינסה לקדם הבאת שחקני רכש בימים הקרובים. טביב שמע אתמול שאוהדים רבים שהגיעו לאימון הפתיחה הביעו כעס ואכזבה מהעובדה שעד עכשיו לא חתם אף שחקן וניקיטה רוקאביצה שוחרר למכבי חיפה. אגב, החלוץ שוחח עם חבריו בבית"ר והודה להם על התקופה המשותפת. הוא טען בשיחות כי לא נעשה מספיק על מנת להשאירו למרות סעיף השחרור בו הוא החזיק. "חוץ מהודעה על מימוש האופציה, לא אמרו לי כלום", אמר החלוץ לחבריו בבירה.

"אם ייתנו לרן בן שמעון את הכלים, הוא יצליח", אמרו שחקני בית"ר אתמול אחרי האימון, "לא יכול להיות שיש אימון פתיחה ואנחנו לא מכירים את השמות של השחקנים כי כולם מקבוצת הנוער שירדה ליגה לפני חודש". שלומי אביסדריס ימשיך להיבחן, יעקב בריהון סיכם אבל לא יגיע לאימונים עד שהחוזה איתו לא ייחתם.

איתי שכטר ועומר אצילי סיפרו שנהנו מהאימון הראשון ומהיחס של המאמן, שהרבה באימון הראשון שלו בבית"ר להתלוצץ על השחקנים אך גם הקפיד על משמעת. אגב, בן שמעון שוחח ארוכות עם אצילי, אך יחד עם זאת מאמינים בבית"ר כי לא יהיה ניתן להוריד אותו מהתביעה שהוגשה למוסד לבוררות, נוכח התנהלות המועדון כלפיו בשלהי העונה שעברה.

טביב הנחה לשלוח מכתב לחסוס רואדה ולסוכנו הספרדי עם דרישה שיגיע לישראל מיידית. רואדה טען באמצעות סוכנו אבי נמני כי אשתו לא מעוניינת לחזור לישראל. יחד עם זאת, הסוכן ובן שמעון משוכנעים שבשבוע הבא הוא ינחת בארץ וישחק בעונה הקרובה בבית"ר. "יש לו חוזה, הוא לא יכול לשחק איתנו", אמרו בבית וגן.

אלעד גבאי יתבקש לקצץ בשכרו כדי להישאר, כשבן שמעון מעוניין בו כמגן הימני הראשון. למרות רצון המאמן בדושאן מטוביץ', טביב לא מעוניין שהמגן השמאלי יישאר. בית"ר תצא למחנה אימון בשבוע הבא באוסטריה ליד הגבול עם הונגריה. במועדון סגרו שני משחקי אימון, אחד מול מ.ט.ק בודפשט, כשהמשחק השני יהיה גם כן מול קבוצה מהונגריה.

הדפס