מבית"ר י-ם לבני יהודה: דובב גבאי חתם ל-3 שנים

החלוץ עובר אחרי עונה אחת בבירה. גם סער בנבנישתי מצטרף

רועי זריהן  27.06.16 - 20:40
גבאי עם ראשי בני יהודה וסוכניו במעמד החתימה
גבאי עם ראשי בני יהודה וסוכניו במעמד החתימה
תחילת כתבה

בשקט בשקט ואחרי שספג לא מעט ביקורת על ההתנהלות שלו בכל מה שנוגע לסוגיית הרכש ובניית הסגל לעונה הבאה, ברק אברמוב העביר הילוך בשבוע האחרון. אחרי ההחתמה של שאבייר תומא בשבוע שעבר, הבעלים החדש של בני יהודה יכול לסמן "וי" על שני שחקני רכש נוספים. חלוץ בית"ר ירושלים בעונה החולפת, דובב גבאי, חתם רשמית לשלוש שנים ויצטרף לזהובים אחרי עונה אחת בלבד בבירה.

גבאי פתח רק 13 פעמים בהרכב בעונה שעברה וכבש בסך הכל ארבעה שערים, וכעת הוא מקווה לקבל קרדיט אצל אריק בנאדו. קודם לכן שיחק גבאי חמש עונות במדי הפועל באר שבע, לאחר שעבר עליה ממכבי פתח תקווה, מועדון נעוריו. עונות השיא שלו היו בבירת הנגב, כאשר ב-2012/13 וב-2014/15 כבש עשרה שערים.

בנוסף, אברמוב ואשר אלון הגיעו לסיכום בנוגע לרכישתו של סער בנבנישתי. על העסקה הצפויה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. הקשר/חלוץ ששיחק בחצי השנה האחרונה במכבי נתניה ושייך להפועל רעננה, צפוי לחתום במהלך היום על החוזה והוא יצטרף לאימון הפתיחה של הקבוצה שיתקיים מחר (שלישי). "העונה שעברה לא מעידה על היכולת האמיתית של סער. אריק וההנהלה מאוד מאמינים בו ואין להם ספק שהשנה הוא גם יראה מה הוא יודע", אמר גורם המקורב למועדון.
 
השאיפה של אריק בנאדו היא להחתים גם את אלון תורג'מן ויחד איתו להחזיק בסגל מספר שחקני התקפה שיצליחו לפצות על עזיבתם של פדרו גלבאן ואמיר עגייב. כפי שכבר פרסמנו, תורג'מן ובני יהודה כבר הגיעו לסיכום ביניהם, אך כרגע יש פערים כספיים בנוגע לגובה דמי ההשאלה אותם דורש יענק'לה שחר. "אנחנו מאמינים שתורג'מן יצטרף בסופו של דבר לבני יהודה", אמר גורם בקבוצה.
 
בנושא אחר, אתמול התקיימו פגישות בין נציגי הארגונים השונים של בני יהודה יחד עם נציג הבעלים, יוסי כהן ועם ברק אברמוב, כשעל הפרק פיוס בין קבוצות האוהדים ושיתוף האוהדים בהתנהלות השוטפת של המועדון. "בשנים האחרונות נוצר קרע בין האוהדים עצמם ובינם ובין המועדון ולאף אחד לא באמת היה אכפת. יש לנו אוהדים נהדרים ואם הם יהיו מאוחדים יחדיו ויתמכו בקבוצה ביחד, זה יוסיף המון כוח לבני יהודה", אמר גורם במועדון.

הדפס