פרסום ראשון: בית"ר הגישה הצעה על סאבו

קיים פער מול הסלובקי בן ה-24 של פאוק. מרסל הייסטר חתם רשמית לשנתיים, כפי שפרסמנו לראשונה. 1,000 אוהדים יטוסו לקפריסין?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.07.16 - 20:35
תחילת כתבה

למרות הניצחון 0:1 אתמול (חמישי) על אומוניה ניקוסיה , בית"ר ירושלים ממשיכה לחפש חיזוק והגישה היום הצעה רשמית לאריק סאבו, קשרה הסלובקי של פאוק סלוניקי. השחקן בן ה-24 גדל בספרטק טרנבה הסלובקית ומשחק בשנתיים האחרונות אצל הקבוצה היוונית.

בית"ר כבר הגישה לסאבו הצעה רשמית, כרגע הפערים בין הצדדים די גדולים, אבל הם נראים כניתנם לגישור. לסאבו, אגב, יש גם 8 הופעות בנבחרת הבוגרת של סלובקיה, שתיים מהם במסגרת קמפיין מוקדמות היורו האחרון.

בנושא אחר, אחרי שצומצמו הפערים בין הקבוצה למרסל הייסטר, המגן השמאלי חתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות באמצעות סוכניו רפי אפשטיין, צביקה קריצר ואסי דומב. הגרמני בן ה-23 שעל המו"מ איתו פורסם לראשונה בערוץ הספורט, נרכש ב-500 אלף שקלים, ינחת בארץ בימים הקרובים וירוויח 120 אלף יורו בשנה.

בית"ר תהיה מדורגת בסיבוב האחרון של המוקדמות אם תעפיל אליו. עלייה לשלב הבתים תגרום לבעלים אלי טביב לחזק את הקבוצה בעוד שני שחקנים איכותיים.

את שער הניצחון כבש שמעון אבוחצירה אחרי היעדרות של יותר משנה. הוא לא יכול היה לעצור את הדמעות במשך דקות ארוכות, קיבל מחמאות ועשרות הודעות שריגשו אותו. "שחקנים שכולם צחקו עליהם כמו איתי שכטר ואבוחצירה פורחים אצלנו", אמרו בבית"ר, "מי שנותן חיבוק מקבל תפוקה".

ולמרות הניצחון, במועדון היו מודאגים ומשוכנעים שיש עוד דרך ארוכה עד הכרטיס לשלב הבא. "היה לנו הרבה מזל, אבל גם זה חלק מהכדורגל", אמרו בבירה. מה שהעיב על האווירה קשור למגן הימני, שניר משען, שסירב לשחק אחרי שבית"ר לא חתמה על החוזה מולו, זאת על אף שהשחקן כבר חתם מזמן. פרקליטו של משען, עו"ד גיא פרימור, יגיש תביעה כנגד המועדון. "מה שעשו לשניר זה פשוט מכוער", אמר שחקן בבית"ר.

במועדון ינסו להכשיר את חסוס רואדה, שחולה בחזרת, למשחק הגומלין. רואדה הגיע אתמול למתחם ונראה נפוח בפניו, אבל סיפר כי הוא מרגיש טוב יותר וכבר ביום ראשון ינסה להתאמן. איתי שכטר שלא פתח בהרכב בגלל כאבים בקרסול, יעבור טיפולים במטרה להכשירו.

כ-1,000 אוהדים הביעו את רצונם להגיע לקפריסין ובבית"ר מנסים לארגן טיסות בבוקר המשחק וחזרה לארץ מיד לאחר שריקת הסיום. באומוניה ניקוסיה הודיעו כי יעביר רק 1,000 כרטיסים למרות שבית"ר ביקשה כמות גדולה יותר. במועדון גם ביקשו מהקהל לנהוג באיפוק מחשש שאירועי שרלרואה יחזרו. אמש אוהד בית"ר זרק בקבוק לעבר אוטובוס השחקנים של אומוניה, נעצר ויובא בפני שופט.
 
מצב המשטח בטדי שוב היה בעייתי ובמועדון קיבלו החלטה שאם גביע הטוטו יתקיים, הקבוצה לא תשחק באצטדיון הביתי. רן בן שמעון מודע לעובדה שמשטח הדשא בניקוסיה מצוין וכי ברור שבמשחק החוץ בשבוע הבא, הקפריסאים ישחקו את סגנון המשחק הרגיל שלהם ויתבססו יותר על כדורים ארוכים. ייתכן שהמאמן יחזיר להרכב את קובי מויאל כדי לעבור את חוליית הקישור. דוד קלטינס אמור להמשיך כמגן ימני בעוד עוז ראלי ייכנס לעניינים בהדרגה. החל מהשלב הבא, אם וכאשר, גם טל בנש כבר יירשם בסגל.

הדפס