שבועיים אחרי שחתם: פ"ת שחררה את יאנצ'ק

הבלם לא השתלב וביקש לעזוב. החלוץ סמסון חוסייני יגיע למבחנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.07.16 - 10:26
תחילת כתבה

שבועיים וחצי אחרי שחתם במכבי פתח תקווה, הבלם האוסטרי ברנהרד יאנצ'ק שוחרר הבוקר (שלישי) לבקשתו. השחקן הרגיש שהוא לא מתחבר חברתית ומקצועית וביקש לעזוב את מחנה האימונים של הקבוצה ולהשתחרר. "הקבוצה נעתרה לבקשתו והחליטה לא לעמוד בדרכו ומאחלת לו בהצלחה בהמשך דרכו", נמסר מפ"ת. כעת הקבוצה תצטרך לחפש בלם זר חדש שימלא את מקומו.

המלאבסים ינצלו את מחנה האימונים באוסטריה כדי לבחון שחקן ניגרי שעשוי לחזק את הסגל של קובי רפואה. מדובר בסמסון חוסייני, חלוץ בן 18 (19 בספטמבר) שבעבר נבחן גם במולדה של אולה גונאר סולשיאר אבל לא הוחתם לאחר שהמו"מ לא הבשיל. חוסייני הבקיע 17 שערים בטורניר הלאומי של ניגריה.

כזכור, הקבוצה תערוך שלושה משחקי אימון במחנה באוסטריה. כפי שפרסמנו, אחרי שקסימפאשה הטורקית סירבה לשחק מול המלאבסים, הם יתמודדו מול צ'רלטון האנגלית, דינמו טביליסי הגיאורגית וקבוצה נוספת מהונגריה.

כפי שפרסמנו, פ"ת תיאלץ להסתדר ב-5 השבועות הקרובים בלי השוער הבכיר שלה, צחי גיגי. השחקן ייאלץ לעבור ניתוח ארתרוסקופיה בקרסול ובמשחקי גביע הטוטו הוא יוחלף על ידי שוער המשנה יוסי גינצבורג, כאשר גם את מחזור הפתיחה הוא עשוי להחמיץ.

הדפס