הפציעה הכריעה אותו: רן אבוקרט פרש מכדורגל

הקשר שגדל בהפועל חיפה ועבר ממנה ליריבה העירונית מכבי, הודיע על פרישה: "הנזק בברך הוא עצום. מבחינתי הפרק נגמר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.07.16 - 11:24
רן אבוקרט. הפציעה קשה מדי
רן אבוקרט. הפציעה קשה מדי
תחילת כתבה

רן אבוקרט הודיע היום (שני) בדף הפייסבוק האישי שלו על פרישה מכדורגל בגיל 27 בלבד. הקשר, שגדל בהפועל חיפה ממנה עבר ליריבה העירונית מכבי ב-2013, קרע לפני כשנתיים את הרצועות בברכו ומאז לא הצליח להתאושש, וכזכור החליט לתלות את נעליו. חוזהו במכבי חיפה נגמר בסיום העונה הקודמת ולמעשה נחשב לשחקן חופשי. 

אבוקרט כתב: "מוקדם מהצפוי, הגעתי לרגע הפרישה. מילה גדולה ומלחיצה פרישה, אבל היום בעיניים נוצצות אני נאלץ להודיע שלא אוכל לחזור לשחק כדורגל. מעל לשנתיים של התמודדות עם אותה פציעה קשה בברך, שבה עברתי שני ניתוחים, מאות טיפולים בארץ ובחו"ל, התייעצויות עם מיטב הרופאים ומעל הכל אמונה חזקה שאצליח להתגבר על  הפציעה.. לצערי הנזק בברך הוא עצום והפרק בעולם הכדורגל מבחינתי נגמר".

"אני מרגיש בר מזל שזכיתי להיות חלק מהענף הנפלא הזה, להכיר אנשים מדהימים, לצבור חוויות, לנצח, להפסיד. אני גאה בדרך שעברתי ושלם עם ההחלטות שקיבלתי, מסתכל אחורה ונפרד עם חיוך!"

"אני רוצה להגיד תודה להפועל חיפה שהאמינה בי ונתנה לי את הבמה לפרוץ כשחקן בוגרים. למכבי חיפה שנתנה לי את הכלים להשתקם מהפציעה. כמובן לאשתי היקרה ששרדה איתי את התקופה הקשה והיתה פה לצידי! אני רוצה להודות למשפחה לחברים ולאוהדים שליוו אותי כל הקריירה, תמכו בי ונתנו לי כח להצליח. הגיע הזמן להמשיך לאתגר הבא", סיכם.

ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "מועדון כדורגל מכבי חיפה מצר על הנסיבות אשר הובילו לפרישה ומאחל לרן המון בהצלחה בהמשך דרכו בעולם הספורט ומחוצה לו".

בעלי הפועל חיפה, יואב כץ, התייחס לפרישה של אבוקרט שגדל בקבוצה: "אנחנו מאוד מעריכים את רן כשחקן וכאדם בעל אישיות למופת. אנחנו מצטערים שהקריירה שלו נקטעה בגיל צעיר בשל פציעה. הצעתי לו לפני מספר חודשים לחזור ולשחק בהפועל חיפה, אבל זה לא הסתייע ואני מקווה לראות אותו משתלב במועדון שלנו בהמשך".

אבוקרט הוא בנו של שחקן העבר של מכבי חיפה, אברהם אבוקרט שזכה בארבע אליפויות וגביע עם הירוקים. אבוקרט הבן ערך 178 הופעות במדי הפועל חיפה ועוד 13 במדי היריבה העירונית.

 

הדפס