החטא ועונשו: מאור בוזגלו הושעה לשלושה ימים מב"ש

לאחר שתקף את התנהלות המועדון, הקשר ספג עונש. ברקת הגיבה: "מאור טעה. מדובר בהאשמות קשות כלפי ברק בכר. הוא חצה קו אדום". צפוי לעזוב בחלון ההעברות הנוכחי

רועי זריהן
רועי זריהן  12.01.17 - 16:05
תחילת כתבה

רק אתמול (רביעי) מאור בוזגלו תקף בפוסט בפייסבוק את הפועל ב"ש. קשר האדומים טען על יחס משפיל ולא הוגן כלפיו. ראשי האלופה שמעו את ההתבטאויות וישבו בשקט, עד שהגיע היום. במתקפה חסרת תקדים ולא אופיינית לאלונה ברקת, הבעלים מפנה אצבע מאשימה אל התנהגותו של הקשר, במה שעלול עוד להוביל לסיום דרכו במועדון.

"אני מבקשת להעמיד דברים על דיוקם בעניין מאור בוזגלו. מאור שחקן אהוב ומוערך עלינו. לכן, הצענו לו מספר פעמים חוזה חדש וגם נפגשנו עם אביו. מאור יודע על כך וגם נציגיו. זו האמת כפשוטה, פתחה אלונה ברקת את דבריה, "חשוב ואהוב ככל שיהיה, הפועל באר שבע לא תעבור בשתיקה על האשמה פומבית ובוטה של שחקן כנגד המאמן וכשרות שיקוליו. זו חציית קו אדום".

הבעלים המשיך לתקוף את השחקן, במה שנראה כמו אמירות שאין מאין דרך חזרה: "המועדון שלנו זכה במאמן ישר ומקצוען שכל שיקוליו מקצועיים. מי שמבין שכדורגל הוא משחק קבוצתי ולא אישי מבין זאת היטב.

לא נעבור על כך לסדר היום ומאור יעמוד לועדת משמעת. כמו כן, אני מצפה ממאור שיבין שטעה טעות חמורה ויחזור בו מדבריו.  הפועל באר שבע אינה מועדון של ״אני״ הפועל ב״ש, אלא מועדון של ״אנחנו״.

הקשר, שנפגע מאוד מהעובדה שלא נקרא עדיין לשיחה על הארכת חוזהו שמסתיים בקיץ ומרגיש שההחלטה שלא לפתוח איתו מול מכבי חיפה ביום שלישי נבעה משיקולים שאינם מקצועיים, מחזיק במספר הצעות מרחבי העולם. לערוץ הספורט נודע שבימים האחרונים נרשמה התעניינות גם מליגת ה-MLS בארה"ב. על פי הערכות אלונה ברקת תדרוש כמיליון יורו על בוזגלו.

בבאר שבע מבהירים שההחלטה שלא לפתוח עם בוזגלו מול מכבי חיפה הייתה מקצועית נטו והתקבלה על ידי המאמן, ברק בכר, בלבד. בשורה התחתונה בוזגלו צפוי לעזוב כבר בחלון העברות הנוכחי. מעבר לכך, לערוץ הספורט נודע כי הקשר לא התאמן היום עם הקבוצה. בוזגלו אמנם הגיע לווסרמיל, אך לא נטל חלק באימון בשל האמירות האחרונות. במועדון החליטו להשעות את בוזגלו לשלושה ימים עקב התקריות האחרונות.

 

הדפס