מוחמד כליבאת חתם ברעננה עד לסיום העונה

החלוץ ל-"5 באוויר": "לא הרגשתי בנוח בפ"ת". אלון נכנס לחדר ההלבשה לאחר הניצחון על כפ"ס

עינת הירש
עינת הירש  29.01.17 - 15:28
תחילת כתבה

אחרי הניצחון החשוב על הפועל כפ"ס, בהפועל רעננה ממשיכים לעבוד ולהתחזק. אחרי הגעתם של שמעון אבוחצירא ויובל שבתאי, עוד רכש מבטיח מגיע לשרון. שחקנה של מכבי פ"ת, מוחמד כליבאת, חתם היום (ראשון) ברעננה עד לסיום העונה ללא תמורה. על רצונו של החלוץ לעזוב את פ"ת, פירסמנו לראשונה בשבוע שעבר.

בין אשר אלון לאבי לוזון שוררת מערכת יחסים טובה וזו אחת הסיבות שהשחקן מגיע לרעננה ללא תמורה. השחקן אמר ל-"5 באוויר": "אני לא יכול להגיד שלא קיבלתי דבר במכבי. קשה לי לעזוב. אבל זה הדבר הנכון מבחינתי לעשות. אני אישית לא הרגשתי בנוח עם המעמד שלי בפתח תקווה, לכן הרגשתי שאני צריך לשנות אווירה. אני מגיע לרעננה כדי לשדרג את הקבוצה".

במועדון שחררו הרבה לחץ כאשר מיד לאחר שריקת הסיום השחקנים שרו והשפריצו מים לכל עבר, כשגם אשר אלון הגיע לחדר ההלבשה ולחץ ידיים לשחקנים.

"היינו צריכים את הניצחון הזה, ידענו שמול 10 שחקנים שלהם אין מצב שלא יוצאים עם 3 נקודות", אמרו שחקנים במועדון, "לא התייחסנו לעייפות ולעומס אחרי ששיחקנו 120 דקות רק 3 ימים קודם בגביע. עכשיו אפשר קצת לנשום לרווחה ולשמוח".

מי שקיבלו מחמאות על היכולת במשחק הם דור חוגי, שהרבה לאיים על השער וכמובן כובש השער, מוחמד שכר, ששוב הראה שאפשר לסמוך עליו. החדשות הפחות טובות הגיעו מכיוונו של בן בנימין, שיצא מהאצטדיון עם כאבים בקרסול, אך צפוי להיות כשיר למחזור הבא.

בנוסף, אלי בבייב ועידו לוי צברו אמש את הכרטיס הצהוב החמישי שלהם ויחמיצו את המפגש מל בית"ר ירושלים בעוד שבועיים. בהקשר אחר, בקבוצה עדיין לא ויתרו על חיזוק לחלק ההתקפי, ומקווים לצרף שחקן כנף זר עוד לפני סיום מועד העברות.

הדפס