18:00: פ"ת מול מכבי חיפה. איולפסון יפתח

מאמן חיפה נזף: "אולי עדיף שלא נתאמן". מנחם ואיולפסון צפויים לפתוח

תומר לוי
תומר לוי  22.04.17 - 16:00
תחילת כתבה

מכבי חיפה תקווה להתאושש מההפסד המאכזב לבני סכנין כשתתארח הערב (שבת) אצל מכבי פתח תקווה. עבור הירוקים מדובר במשחק קריטי, כאשר נותרו 6 מחזורים עד לסיום העונה והפער מהמקום הרביעי עומד על 5 נקודות, אבל במועדון מהכרמל ממשיך להיות לא שקט.

גיא לוזון ערך ביום שישי אסיפה קשה לשחקנים לאחר שכעס על מה שראה מהם: "אני לא מרוצה מהגישה שלכם ולא מהמחויבות. אם ככה אתם נראים, אולי עדיף שלא נעשה את האימון".

בסופו של דבר, לוזון התרצה וקיים את האימון, שהתנהל כסדרו. המאמן מתכנן מספר שינויים בהגנה ובקישור. נראה שגארי קגלמאכר יחזור לעמדת המגן הימני, בעוד הולמאר איולפסון ישוב למרכז ההגנה לצידו של דקל קינן. סאן מנחם צפוי להשלים את הרביעייה האחורית ולהוריד את שי בן דוד לספסל.

כפי שפורסם כבר בתחילת השבוע, איתן וולבלום אמור לפתוח בהרכב, כאשר נטע לביא עשוי להיכלל ב-11 גם כן. לא ברור עדיין מי יהיה הקשר השלישי, כאשר התחרות היא בין רועי קהת, יניב בריק וקמיל ואצק. צריך להדגיש שלוזון לא תרגל הרכב מלא, אך נראה שאלו השינויים שהוא מתכוון לערוך.

ניקיטה רואקביצה ואניס אלושי עדיין לא כשירים במאת האחוזים, אך עשויים להיכלל בסגל. גילי ורמוט ככל הנראה לא ישחק וזאת בשל חלוקת עומסים, בהתחשב בכך שלחיפה מצפים שלושה משחקים בתוך שבוע, הפועל ב"ש ביום שלישי ובית"ר ירושלים בטדי בשבת הבאה. בקבוצה אמרו: "אי אפשר להמשיך להתבזות בפלייאוף, צריך לבוא ולקחת נקודות בשיניים, גם בשביל האוהדים".

הרכב משוער: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, הולמאר איולפסון, דקל קינן, סאן מנחם, איתן וולבלום, נטע לביא, רועי קהת, עמית זנטי, אלירן עטר ועומר דמארי.

הדפס