בדרך לאפואל: רואדה סירב להצעה של טביב

בעלי בית"ר י-ם לא מוכן לדרישות השכר של איינבינדר. קונטה יתופקד כבלם

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.05.17 - 15:57
תחילת כתבה

בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב, הגיש הבוקר (שישי) לחסוס רואדה הצעה להאריך את חוזהו בעונה נוספת תמורת 230 אלף יורו - 30 אלף יורו יותר ממה שהרוויח הספרדי העונה. הבלם וסוכנו סירבו להצעה וההערכה היא כי בימים הקרובים השחקן יחתום באפואל ניקוסיה. אגב, רואדה סיים את העונה אחרי שהודיע כי הוא חש בכאבים במפשעה ולא יתלבש למשחק ביום שני מול הפועל ב"ש. במחזור האחרון בליגה מול מכבי ת"א, רואדה בכל מקרה לא יוכל לשחק בגלל כרטיסים צהובים, כמו גם מרסל הייסטר.

בתוך כך, במועדון הכחישו שישנו סיכום עם קשר בני סכנין, ז'אורז'יניו. בבית"ר מרגישים שהשחקן משוחח עם כל הקבוצות בליגה כדי לעלות את המחיר שלו ולא מוכנים לקחת חלק בזה.

בנוגע לדן איינבינדר, טביב לא מוכן להיענות לדרישות השכר של הקפטן. הקשר שנמצא בעונה הכי טובה בקריירה שלו ומועמד גם לשחק עם הנבחרת מול מולדובה ואלבניה, יחליט עד סוף החודש אם להצטרף למכבי חיפה או להפועל ב"ש.

תוצאת המשחק של מכבי פ"ת ביום ראשון מול מכבי ת"א תשפיע על ההרכב שיפתח במשחק האחרון של העונה בטדי ביום שני. הפסד של המלאבסים יבטיח לירושלמים את המקום השלישי בליגה ובמקרה כזה יבצע המאמן שרון מימר רוטציה בהרכב כששחקנים בכירים ינוחו, בעוד כאלה שמחזיקים בחוזה לעונה הבאה, אבל לא שיחקו יותר מדי השנה יקבלו הזדמנות. אנטואן קונטה שהגיע מלכתחילה לבית"ר לעמדת הבלם, אבל תופקד כמגן ימני בהצלחה רבה, ינוסה כבלם במשחק הקרוב בתקווה כי יצליח להיכנס לנעליים שישאיר חסוס רואדה.

מימר והמנכ"ל משה דמאיו חזרו מהונגריה, שם סגרו מחנה אימון מ-16 עד 22 ביוני, כשבוע לפני המשחק הראשון באירופה. בית"ר תפגוש למשחקי אימון במחנה את הונבד ופרנצווארוש מהליגה ההונגרית הראשונה, שעשויות לפגוש אותה במסגרת הליגה האירופית.

בינתיים, בית"ר החליטה לפטר את דני פרדה. הקשר שמחזיק בחוזה לעונה הבאה, הועמד לשימוע בו טענו אנשי בית"ר כי סירב לצאת עם הקבוצה לקראת המשחק מול סכנין, ביקר בחריפות את מימר וסירב לצאת מהאימון אחרי שהתבקש.

עידן ורד שהתעמת אתמול מילולית עם בוריס קליימן, התנצל בפני השוער. במועדוח אמרו: "כנראה הלחץ של החתונה הקרבה גרם לו להיות עצבני. עידן ובוריס חברים טובים מאוד".

הדפס