יש בלם: מוחמדו סיסוקו סיכם בעכו

הצרפתי הרשים מול סכנין. אין החלטה לגבי שאר הזרים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.08.17 - 23:27
תחילת כתבה

אחרי תצוגה מרשימה ב-1:2 על סכנין, בהפועל עכו קיבלו החלטה לצרף את הבלם מועמדו סיסוקו. השחקן, שנבחן בקבוצה בשבועיים האחרונים, סיכם את תנאיו במועדון, וזאת למרות שנפצע לקראת סיום ההתמודדות. בעכו ציינו כי ישנו חיבור טוב בינו לבין עמית ביטון בחלק האחורי.

עד המשחק מול סכנין עוד היו גורמים בעכו שחשבו שניתן למצוא בלם טוב יותר, אך בסופו של דבר הוחלט להשאירו בקבוצה והוא צפוי לפתוח אתה את העונה. סיסוקו, יש לציין, נטל חלק בשלושת משחקי גביע הטוטו והיה אחד השחקנים היותר מרשימים מבין הנבחנים.

סיסוקו, שגדל במחלקת הנוער של אודינזה ואף רשם שתי הופעות בנבחרת עד גיל 20 של צרפת, שיחק בשנה שעברה בווריה היוונית ובעבר אף זכה בגביע הליגה הסקוטית במדי קילמרנוק. בנוסף הוא שיחק, בין השאר, באוצלול גלאטי הרומנית ובגירסונספור הטורקית.

בד בבד, טרם התקבלה החלטה בנוגע לשני החלוצים, פייסל מוליץ' וסאם אלישע, כמו גם לגבי הקשר הברזילאי, ג'יל פאריבה שרשם את הופעת הבכורה שלו מול סכנין.

"יחסית לאיך שהתחלנו זה באמת בסדר, אבל יש לי דוקטורט בגביע הטוטו אחרי נתניה. אז נראינו נפלא ובליגה משהו נתקע", סיפר המאמן, שלומי דורה, "הקבוצה בבנייה, מתחברת לאט לאט. חשוב לעבור שלב בשביל המועדון, בשביל הקהל. לא נקבל החלטות בלחץ כי כל שחקן שאנחנו מביאים צריך להיות בינגו".

מאמן המפסידה, איימן חלאילה, אמר: ""שלטנו לאורך כל המחצית הראשונה. במחצית השניה הם כבשו ושיחקנו עם כל הכלים ההתקפיים ולצערי לא הצלחנו להשוות. אני לוקח גם את הדרך, לא רק התוצאה. לאורך כל המשחק נראינו טוב. אני עושה את המקסימום ואנחנו מנסים להתנתק מכל מה שקורה מסביב".

הדפס