בני יהודה הודיעה: דן מורי חתם לשנתיים

חוזר לקדנציה שלישית. אבוקסיס לשחקנים: נעשה דברים יפים

דור בלך  23.08.17 - 13:18
תחילת כתבה

רכש מעניין לבני יהודה. הכתומים הודיעו הערב (שלישי) על כך שדן מורי חתם על חוזה לשנתיים. זאת הקדנציה השלישית של הבלם בקבוצה כשהאחרונה הייתה לפני שתי עונות. רק לפני כשבועיים, בית"ר ירושלים הודיעה על שחרורו וכעת הוא מצא בית חדש-ישן.

מורי החל את הקריירה המקצוענית שלו בשכונת התקווה ועלה לבוגרים ב-2007. בשורות הזהובים, הוא שיחק חמש שנים לפני שעבר לוויטסה ארנהיים ההולנדית, בה לא הצליח להותיר חותם. בקיץ 2015 הוא חזר לבני יהודה, שיחק בשורותיה עונה נוספת לפני שהצטרף לבית"ר, שוויתרה עליו לאחר עונה אחת בלבד.

שמחה גדולה בבני יהודה לאחר הניצחון הגדול 0:2 על מכבי חיפה. המאמן יוסי אבוקסיס שיבח את שחקניו ואמר להם: "הוכחתם שוב שאפשר לצאת איתכם למלחמה ושאנחנו יכולים לעשות הרבה דברים יפים ביחד. בשביל שזה ימשיך צריך לא לאבד ריכוז ולהתחיל לחשוב כבר מעכשיו על אשקלון בשבת. אם נבוא עם הראש בעננים, נתרסק".

במועדון בטוחים כי יחד עם אבוקסיס הקבוצה יכולה להגיע לפלייאוף העליון ויאפשרו לו להתחזק בשני זרים נוספים ושני שחקנים שיגיעו בהשאלה מקבוצות הצמרת של הליגה. בשכונה ממתינים בסבלנות לתשובת מכבי תל אביב לגבי נכונותה להשאיל את יונתן כהן, אליאל פרץ ודור פרץ.

גאל אונדואה, שנבחן בקבוצה ועדיין לא הרשים, יקבל הזדמנות באימונים עד סוף השבוע ולאחר מכן יחליטו בנוגע אליו. בכל, אבוקסיס מחפש אופציות נוספות. עאיד חבשי, בבכורת הליגה שלו בבני יהודה, ניצח את קבוצת הבית שלו ומיהר להבהיר: "גדלתי במכבי חיפה ואני מאחל להם בהצלחה, אבל היום אני שחקן בני יהודה ואתן הכל לקבוצה".

"באתי לבני יהודה כדי לשחק", המשיך הבלם. "אני מתאמן חזק ומי שעובד קשה כאן ימשיך לשחק. הכי חשוב שפתחנו את העונה ברגל ימין. גם אם מולנו הייתה קבוצה מליגה ג' הייתי רוצה לנצח ולפתוח ברגל ימין,
יש לנו עוד שנה ארוכה. כבר בשבת אשקלון זה משחק סופר קשה״. בקבוצה תהו כיצד לא זומן פז בן ארי לנבחרת הצעירה: "מדובר בבלם שפותח באופן קבוע בליגת העל ושיחק איתנו באירופה, ומוזר ששחקן שמציג יכולת כזאת ומשחק בצורה סדירה לא זוכה לזימון".

הדפס