רשמית: שון גולדברג חתם בבית"ר ירושלים

כפי שפרסמנו, המגן מגיע לבירה. דילמוני וצמח ישוחררו. אוחנה: "אלי כהן הוא גאון כדורגל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.09.17 - 22:15
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים מתחזקת. מגן מכבי ת"א, שון גולדברג, חתם הערב (שני) רשמית והגיע בהשאלה לעונה עם אופציה לעונה נוספת, כפי שפורסם בערוץ הספורט. גם בעונה שעברה גולדברג הושאל מהצהובים - אז זה היה לבני יהודה ובתום העונה הוא שב למכבי ת"א. במקביל, בקבוצה מהבירה הוחלט לשחרר את חן דילמוני וציון צמח.

בינתיים, בבית"ר יצאה אתמול לדרך עידן אלי כהן. 'השריף' הגיע לקדנציה רביעית בבירה ולא התרגש מקללות של  אוהדים מועטים שהגיעו אתמול לאימון וביקרו אותו על התמיכה בצ'צ'נים בתקופת ארקדי גאידמק. על פי האימון הראשון נראה שהכנפיים של גילי לבנדה קוצצו ואלי כהן הוא זה שעל פיו יישק דבר בכל הנוגע לצד המקצועי. אלי אוחנה ערך לשחקנים אסיפה ואמר: "רק ביקשו מאלי כהן להתייצב והוא לא חשב אפילו לרגע. הוא גאון כדורגל ובעל ניסיון רב". 'השריף' עצמו אמר: "יש בבית"ר קבוצה טובה וכולכם צריכים להיות מחויבים".

אגב, אוחנה זעם על כך שמספר שחקנים לא הגיעו לאימון מאחר והיו עיכובים שלהם בטיסות ואמר: "לא אעבור על זה לסדר היום. נטפל בזה במסגרת הקבוצה".  אוחנה לא הגדיר לגמרי את התפקיד של כהן אבל על פי האימון הראשון נראה שלבנדה בעיקר מתבונן ומסייע כשצריך ולא יותר מכך. לכהן יש תעודת פרו בעוד לבנדה יתחיל רק בחודש הבא את הקורס שיאפשר לו להיות מאמן ראשי בליגות המקצועניות מבלי שיצטרך מישהו לידו. 

לקראת המשחק מול מכבי פ"ת ביום שני הבא, בבית"ר לא מתכננים יותר מדי שינויים בהרכב. ייתכן וחן עזרא יוחזר ל-11, אבל חוליית ההגנה תמשיך לקבל את הקרדיט בטח אחרי הניצחונות בשני המשחקים הראשונים של הליגה. אייל משומר קיבל הצעה נמוכה ומחכה להצעה חדשה כדי להצטרף.

 

הדפס