הצליח להרשים: פול אדגר סיכם בבית"ר לחמש שנים

הירושלמים הודיעו לאקאנס שהוחלט לממש את האופציה עליו, וישלמו עבורו 80 אלף יורו בלבד. מאמנו לשעבר של הקשר מחוף השנהב סיפר: "הוא לא יישאר בישראל הרבה זמן"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.09.17 - 11:45
תחילת כתבה

16 דקות כולל שלוש תוספת זמן ומהלך מבריק שהוביל לשער הניצחון של בית"ר ירושלים על מכבי פתח תקווה, הספיקו לאלי טביב כדי לסכם היום (רביעי) עם פול אדגר לחמש שנים, כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט. עוד לפני כן הצהובים שחורים הודיעו לקבוצתו אקאנס, מהליגה הפינית השנייה, כי הוחלט כבר עכשיו לממש את האופציה שיש למועדון עליו.

בית"ר תעביר 80 אלף יורו בלבד תמורת הקשר בן ה-19 מחוף השנהב, ובמועדון משוכנעים שהיכולת שהראה בדקות המעטות ששיחק זה עוד כלום לעומת מה שכולם יראו בהמשך. "טביב קוסם, אין מילה אחרת. כל הקבוצות מביאות זרים במיליונים והוא בשכל ובמעקב מצליח לפגוע בינגו פעם אחר פעם", החמיאו הירושלמים לבעלים.

אדגר כבש בשתי העונות היחידות שלו בבוגרים של אקאנס שני שערים וסיפק עוד ארבעה בישולים. מאמנו לשעבר פיטר האגלונד סיפר: "אם הוא יקבל הזדמנויות הוא יוכיח את עצמו ולא יישאר בישראל זמן רב. מאוד שמחתי לשמוע שהוא נכנס כמחליף והוכיח יכולת גבוהה". הבעיה לטענת מאמנו לשעבר היא צבירת הכרטיסים הצהובים של השחקן, ממוצע דו ספרתי בשתי העונות ששיחק.

מי שלוקח עד כה את אדגר תחת חסותו הוא אנתואן קונטה. המגן אמנם גדול ממנו בכמה שנים, אבל העובדה שהשניים דוברים צרפתית מקלה על שניהם את החיים בישראל. "קונטה שומר עליו כאילו היה אחיו הקטן", אומרים בבית"ר. "גם אנתוני וראן שדובר את השפה מסייע".

הדפס