עוד טלטלת ענק: אלי כהן סיים את תפקידו בבית"ר

10 ימים בלבד אחרי שמונה: היועץ עזב אחרי שסירב להתנצל על התבטאויותיו לגביי צירוף שחקן ערבי. אוחנה דרש לפטרו, טביב יישר עימו קו. גיא לוי שוב בתמונה. הסיפור המלא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.09.17 - 19:28
תחילת כתבה

אם חשבתם שהעניינים בבית"ר נרגעו, אז כדאי שתחשבו שוב. אחרי סערת שרון מימר, היועץ החדש, אלי כהן סיים הערב (רביעי) את תפקידו בבית"ר ירושלים, לאחר שמילא 10 ימים (!) בלבד בתפקיד.

היועץ סיפק הבוקר ראיון לנדב צנציפר ב"ידיעות אחרונות" בו סיפר שלא יצרף שחקן ערבי לבית"ר ירושלים, במה שעורר את זעמו של אלי אוחנה.

בעקבות האירועים, נציג הבעלים דרש לפטר מיידית את היועץ החדש, וזאת לאור המלחמה של המועדון בגזענות ובאלימות. הבעלים, אלי טביב, יישר קו עם המדיניות של אוחנה ונתן אור ירוק כלכלי למהלך. "ההתבטאויות שלך חמורות", אמר אוחנה לכהן בשיחה ביניהם, והבהיר שהוא לא רואה דרך חזרה.

כהן שמע כי יצטרך להתנצל פומבית, וסירב לעשות זאת, כשבסביבתו טוענים שהראו לו את הדרך החוצה אחרי שטען כי לא העבירו את חוזהו בבקרה ולא רצו שירד לספסל.

"אם הוא חשב שהוא יחליט מקצועית לבד בבית"ר, אז הוא טעה ו'התבלבל'", טענו גורמים במועדון שאף ביקרו אותו על כך שלקח לעצמו קרדיט בלעדי על הניצחון מול מכבי פ"ת. בעוד מקורביו של כהן טוענים שהוא פוטר, בבית"ר מבהירים שהוא בחר להתפטר.

"אלי כהן התנצל בפני אלי אוחנה על הדברים והציע את התפטרותו לנוכח הדברים שנאמרו", נמסר מהמועדון, "אלי אוחנה קיבל את התפטרותו".

מי שעשוי לחזור לתמונה מבחינה מקצועית הוא לא אחר מאשר גיא לוי. המאמן שהוזכר כמועמד לעמוד על הקווים לפני הגעתו של כהן, עשוי לקבל פנייה, לסייע ללבנדה ובכך להרכיב צוות מקצועי מורחב. 

הדפס