"מנסים לצייר אותי כגזען. אני שבור"

אלי כהן בתגובה לסיום דרכו בבית"ר: "הכל התפוצץ לי בפנים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.09.17 - 21:50
תחילת כתבה

10 ימים אחרי שחזר לקדנציה רביעית בבית"ר ירושלים, אלי כהן עזב את הקבוצה מהבירה בתום טלטלת ענק. אחרי שסיפר ל"ידיעות אחרונות" שהוא לא יצרף שחקן ערבי, היועץ מצא את עצמו בליבה של סערה, במהלכה אלי אוחנה לחץ לפטרו, במה שהוביל לסיום דרכו. רגע אחרי שעזב, 'השריף' התייחס לסערה סביבו וחשף את אשר על ליבו בראיון לערוץ הספורט.

  • השריף שלף ראשון: ברשת מגיבים לסערת אלי כהן
  • הצביעו בסקרים: לאן הולכת העונה של בית"ר?
  • עוד טלטלת ענק: אלי כהן סיים את דרכו בבית"ר
  • "מנסים לצייר אותי כגזען. זה גועל נפש", כהן גולל את האירועים שהובילו לסיום דרכו, "ישבתי שלוש שעות בבית שלי עם הסקאוט, ניר אפרתי, וגילי לבנדה והכנו את הווידאו של מכבי פ"ת ולקראת הפועל חיפה ולא האמנתי שזה מה שיקרה. הגעתי לפגישה עם אוחנה בתל אביב והכנתי דף מסודר עם דברים שאני חושב שצריך לטפל בהם, כמו למשל שהשחקנים יגיעו באוטובוס יחד למשחקים ולא במכוניות פרטיות".

    כהן הבהיר בסיום שהסערה וסיום הקדנציה מוקדם מהצפוי לא התקבלה אצלו בשלוות רוח: "אני שבור. יש לבית"ר קבוצה מעולה ושחקנים איכותיים. ויתרתי על הצעות מקבוצות כמו בני סכנין והפועל חיפה. הכל התפוצץ לי בפנים".

    אלי כהן הגיע לבית"ר ירושלים לפני 10 ימים כיועץ מקצועי למאמן גיל לבנדה. במשחק הבכורה שלו בית"ר ניצחה את מכבי פ"ת ועלתה לפסגה, אך מה שמשך את תשומת הלב היה דווקא ההתבטאויות של כהן בנוגע לשילוב שחקן ערבי בקבוצה. אלי אוחנה שעובד על מנת לשפר תדמיתית את המועדון ונלחם בגזענות ראה באמירותיו כאלה שאין מהן דרך חזרה, במה שהוביל לסיום דרכו הערב.

    הדפס