"חובה לנצח, אחרת כולנו נהיה בבעיה"

לחץ בחיפה לפני רעננה. עדיין לא התקבלה החלטה לגבי גרשון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.09.17 - 07:51
תחילת כתבה

ההפסד להפועל עכו במחזור האחרון, ובעיקר היכולת, גורמים ללא מעט לחץ במכבי חיפה לקראת המשחק ביום שבת נגד הפועל רעננה, משחק שכל תוצאה בו פרט לניצחון יגרום לחוסר שקט סביב גיא לוזון. כרגע, המאמן מנסה לשדר עסקים כרגיל ולאנשי הקבוצה אמר כי הוא לוקח אחריות על ההפסד. "חובה לנצח את רעננה, אחרת כולנו נהיה בבעיה", אמרו מספר משחקני חיפה.

בניגוד למשחקים מול הפועל ב"ש ובני יהודה, בחיפה הבחינו כי קצב הריצה של השחקנים מול עכו לא היה מספק ובצוות המקצועי ישימו על זה דגש, כמו גם על חוסר האגרסיביות. הבשורה המשמחת היא שאליסון דוס סנטוס כשיר וצפוי לערוך היום (חמישי) אימון מלא, בתקווה שיצליח לסיים אותו ללא כאב. רועי קהת, שלא נכלל בסגל למשחק האחרון, עשוי להיות ב-11, כנראה על חשבונו של גיאורגי קוסטדינוב, אבל החלטה בנושא תתקבל רק לאחר האימון. סינטיהאו סולליך ישוב להרכב, כשעומר דמארי צפוי לרדת לספסל.

בקבוצה יחליטו בשישי אם רמי גרשון ייכלל בסגל. הבלם כבר מתאמן באופן מלא, אבל נראה כי יינתן לו עוד קצת זמן כדי לשפר את הכושר הגופני עד שיקבל דקות משמעותיות. עמרי גלזר, שנטש אתמול את האימון בגלל כאבים באצבע, עדכן כי הוא מרגיש טוב יותר ויפתח.

לחתונת בנו של המנהל, רפי אוסמו, הגיע גם נשיא המועדון, יעקב שחר, שעבר בין השחקנים וביקש מהם לשנות גישה לקראת המשחק בשבת. שחר אמר בחצי חיוך: "תאכלו טוב, שיהיה לכם כוח לנצח".

הדפס