בוזגלו יהיה כשיר בדצמבר, אזולאי יחזור לשחק בינואר

הרכש הנוצץ של מכבי חיפה מחלים בקצב משביע רצון, הקשר נותח בהצלחה בפינלנד ולא יהיה פעיל בין שלושה לארבעה חודשים. בן הרוש יחליף את רז מאיר בהרכב מול מכבי פ"ת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.10.17 - 12:00
תחילת כתבה

קשר מכבי חיפה, שלומי אזולאי, נותח אתמול (חמישי) בהצלחה בפינלנד ובתחילת השבוע ינחת חזרה בישראל ויחל בהליך השיקום שלו. לאזולאי, שיצא עם רופא המועדון ד"ר עמי ברבר למומחה הנחשב ביותר בעולם לטיפול בקרע בגידים, סיפר כי במהלך הניתוח שארך כשעה וחצי נתפר הקרע בגודל של 4 ס"מ והגידים הקרועים חוברו לעצם. על פי הרופא המנתח, משך זמן ההחלמה הוא בין שלושה לארבעה חודשים.

בינתיים, מי שעושה רושם שמתגבר על הפציעה הקשה שעבר הוא מאור בוזגלו, שמתקדם בצורה משביעת רצון. הכוכב, שחתם לשנתיים וחצי, יחזור לאימונים מלאים לקראת סוף החודש הבא וייטול חלק במשחקים, על פי התוכנית, עוד לפני פתיחת חלון ההעברות בחורף.  בדצמבר הוא כבר מיועד לשחק", אמרו בצוות המקצועי.

במועדון שמחו לשמוע שניקיטה רוקאביצה שותף אתמול ב-1:1 של נבחרת אוסטרליה בחוץ מול סוריה, במשחק בו המארחת השוותה לקראת הסיום מפנדל שלא היה. משחק הגומלין בין השתיים יתקיים באוסטרליה בעוד ארבעה ימים. רוקאביצה נכנס כחילוף ראשון להופעתו ה-14 ואחרי ארבע שנים בהן לא לבש את המדים הלאומיים זכה למחמאות. אגב, ג'יימס טרויסי שהיה מיועד להגיע למכבי חיפה וכבר נחת בישראל אבל התחרט, לא שותף וישב לאורך כל 90 הדקות על הספסל.

המאמן גיא לוזון העניק לשחקנים חופש עד יום ראשון ואז הם יחלו להתכונן למשחק הקרוב בליגה מול מכבי פ"ת. המאמן מעריך שהמלאבסים יסתגרו כפי ששיחקו בניצחון על בני סכנין ומבין שיצטרך למצוא שוב פתרונות להגנה צפופה. ההרכב של הירוקים לא אמור להשתנות באופן משמעותי, למעט רועי קהת שעלול לאבד את מקומו במרכז השדה. אופיר מזרחי ימשיך לפתוח, כמו גם רמי גרשון. עמרי בן הרוש יחזור לעמדת המגן השמאלי על חשבונו של רז מאיר.

הדפס