במכבי ת"א היו מרוצים מההופעה של טיבי

הצהובים מקווים שהשער שכבש יתרום לו לביטחון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.10.17 - 10:50
תחילת כתבה

לא פחות מארבעה שחקני מכבי תל אביב (הכי הרבה נציגים לקבוצה אחת) פתחו אמש (שישי) בהרכב של נבחרת ישראל נגד ליכטנשטיין במסגרת מוקדמות המונדיאל ברוסיה. טל בן חיים, איתן טיבי ואופיר דוידזאדה היו בין הבולטים בשורות ישראל והשלימו 90 דקות, בעוד אלירן עטר הסתפק ב-70 דקות.

הצהובים היו מרוצים מהופעתו של טיבי, שגם כבש את שער הניצחון ומקווים שזה יתרום לו לביטחון, אחרי שהגעתו של ז'אן סילבן באבין פגעה משמעותית בדקות המשחק של הבלם הישראלי. "ארבעת הנציגים עשו עבודה טובה וסייעו לנבחרת", אמר גורם בקבוצה. "חשוב לנו שכל הנציגים יחזרו הביתה בשלום", גורם אחר הוסיף.

שני נציגים נוספים של מכבי תל אביב ששוהים עם נבחרותיהם, הם השוער הסרבי, פרדרג ראיקוביץ' והחלוץ האיסלנדי, וידאר קיארטנסון. ראיקוביץ' לא שותף אמש, למרות שעל פי הדיווחים היה אמור לפתוח. במקומו פתח שוער מכבי חיפה לשעבר, ולדימיר סטויקוביץ', שספג שלישייה משחקני נבחרת אוסטריה, שסיבכו את הסרבים בקרב על ההעפלה למונדיאל. בכל מקרה ניצחון על גיאורגיה ביום שני וראיקוביץ' הצעיר (21) יכול למצוא עצמו במונדיאל בקיץ.

בתוך כך, קיארטנסון לא שותף אתמול בניצחון המרשים של נבחרתו על טורקיה (0:3). ביום שני תארח איסלנד את קוסבו החלשה, כשבדומה לסרביה גם היא יודעת, ניצחון שלה יעלה אותה למונדיאל. התסריט האופטימי מבחינת הצהובים, שני נציגים במונדיאל, מה שיכול לעלות את ערכם בצורה משמעותית. הקבוצה תשוב לאימונים רק ביום שני, ללא ששת הנציגים בנבחרות שצפויים לשוב רק ביום שלישי, אך סיכוי גדול שיחזרו להתאמן רק ביום רביעי.

הדפס