לא בתכניות: דמארי ולביא מחוץ לסגל חיפה לפ"ת

החלוץ הופתע מההחלטה של לוזון, כאשר עבור הקשר מדובר בפעם השלישית העונה שהוא לא ב-18. רז מאיר יפתח במקום בן הרוש בעמדת המגן השמאלי, קאיו יחליף את רוקאביצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.10.17 - 12:35
תחילת כתבה

במכבי חיפה יקוו מחר (שבת) להמשיך את המומנטום כשיתארחו באצטדיון המושבה מול מכבי פ"ת. עבור גיא לוזון מדובר במשחק מול בני המשפחה, אבל גם עבור אליסון דוס סנטוס מדובר במשחק מיוחד. הבלם הברזילאי, ששיחק בפ"ת וקיבל תביעה מקבוצתו לשעבר (והחזיר בתביעה משלו), אמר לחבריו: "אין משחק שאני רוצה יותר לנצח בו".

המאמן, גיא לוזון, החליט היום שניקיטה רוקאביצה יתחיל את ההתמודדות על הספסל. בחיפה חוששים שהעייפות של השחקן, ששיחק עם נבחרת אוסטרליה תשפיע, והחשש מפציעה עשוי לגרום לכך שקאיו שתורגל אתמול, יפתח על חשבונו באגף שמאל. לוזון הפתיע כשתירגל שוב רז מאיר אתמול באימון על חשבונו של עמרי בן הרוש, והוא צפוי לפתוח. רועי קהת צפוי להמשיך במקומו של גיאורגי קוסטדינוב.

הפתעה נוספת הגיעה מכיוון הסגל של המאמן, שבחר להותיר בחוץ את עומר דמארי. החלוץ לא ציפה להחלטה, אך קיבל אותה בהבנה. שחקן נוסף שנראה מחוץ לתכניות הוא נטע לביא, שנותר מחוץ ל-18 גם כן, כשעבורו מדובר במשחק השלישי ברצף שהוא אפילו לא על הספסל.

כ-3,000 כרטיסים נרכשו על ידי חיפה למשחק. במועדון צופים ש-5,000 אוהדים יגיעו. "אנחנו חייבים לנצח ולשפר גם את המשחק שלנו כי זה מגיע לאוהדים", אמרו בחיפה, "חוליית ההגנה שלהם היא נקודת התורפה ולחץ בחצי היריב חשוב". שלומי אזולאי החל את השיקום כשמאור בוזגלו ממשיך להתאמן בצד ובמשחקונים ללא מגע, בתקווה להכשירו בתוך חודשיים.

הרכב משוער: עמרי גלזר, ארנסט מאבוקה, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, רז מאיר, גל אלברמן, רועי קהת, קאיו, אופיר מזרחי, סינטיהאו סלליך, סופנוס אתנסיאדיס.

הדפס