נסאר יערוך בכורה בהרכב. איבה צפוי להיעדר

עכו מוכנה להפועל חיפה. קניקובסקי החלים וייכלל ב-11

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.10.17 - 07:16
תחילת כתבה

הפועל עכו תפגוש מחר (שבת, 18:30) את המוליכה, הפועל חיפה. חניכיו של שלומי דורה לא שיחקו משחק רשמי כבר שלושה שבועות, אך המאמן ניסה במהלך השבוע להחדיר בשחקניו מוטיבציה ואמונה שניתן להשיג תוצאה טובה נגד הקבוצה שנמצאת בכושר הכי טוב בליגה.

הצוות המקצועי הזהיר מפני הצטרפותם של המגנים, דור מלול ושמואל שיימן למשחק ההתקפה של החיפאים וביקשו מסיראז' נסאר ופיטר אוניקאצ'י לעזור למגנים. במהלך השבוע הזכיר דורה את הניצחון נגד מכבי חיפה, בו קבוצתו צופפה את המשחק ויצאה למתפרצות ונראה כי מחר יהיה תסריט דומה.

למי שתהיה לא מעט עבודה הוא לשוער הפועל עכו, שגיא שטראוס שיצטרך לעצור את עדן בן בסט, חנן ממן ואלון תורג'מן, שכבשו עד כה 10 שערים יחדיו. שטראוס נשמע מוכן לפני המפגש הקשה: "אנחנו מתכוננים למשחק הזה כבר הרבה זמן. עובדים קשה כל הקבוצה כדי להגיע למטרה שאנחנו שואפים אליה, מצפים למשחק חוץ קשה. אנחנו מאמינים בעצמנו ובטוחים שנצליח לעשות את התוצאה הטובה ביותר שאפשר".

מי שצפוי להחמיץ את המשחק הוא הקשר האחורי הניגרי, ברונו איבה, שלא התאושש מהפציעה ועד כה היה בורג משמעותי במרכז השדה. במועדון נעשים מאמצים רבים כדי להכשירו, אך החליטו שבניגוד למשחק נגד בני יהודה, לא יתנו לו לעלות לשחק מבלי שיהיה כשיר במאת האחוזים. חסרון משמעותי נוסף הוא עמראן אלקרנאווי שעבר ניתוח להסרת התוספתן וייעדר כחודש. סיראז' נסאר צפוי לרשום הופעת בכורה בהרכב, גבי קניקובסקי שהחלים מהפציעה צפוי אף הוא לפתוח.

ההרכב המשוער: רם שטראוס, עבאדי פרחאת, עמית ביטון, מוחמדו סיסוקו, גל שיש, דילן דמאראווי, גבי קניקובסקי, ינון אליהו (ברונו איבה), סיראז' נסאר, פיטר אוניקאצ'י ובן אז'ובל.

הדפס