תורג'מן: רוצים להביא רוח חדשה למ.ס אשדוד

המאמן יערוך בכורה מול אשקלון ויתמודד עם חוסרים בהגנה

נטע בן אברהם  13.10.17 - 11:48
תחילת כתבה

מ.ס. אשדוד ערכה את היום (שישי) אימון מסכם לקראת מפגשה מול הפועל אשקלון, בו עמיר תורג'מן ינסה להשיג ניצחון בכורה בליגת העל עבורו ועבור הקבוצה. המאמן לא יבצע שינויים מרחיקי לכת ב-11 של הקבוצה מעיר הנמל.

אחרי שהשיגה נקודה אחת בלבד בשישה מחזורים, עם חמישה הפסדים ותוצאת תיקו אחת, מ.ס אשדוד תארח מחר את הפועל אשקלון, כשהיא חסרה את ניר ברדע שצפוי להיעדר כחודש עקב פציעה, ובכך נשארת עם שני בלמים טבעיים בלבד: ויקטור גנב ובן אל אדרי הצעיר.

"זה חלק מההתקדמות שלי וחלק מהרצון שלי להגיע לרמות הגבוהות ביותר", תורג'מן סיפר הבוקר לערוץ הספורט, "זו בהחלט התרגשות להיות באשדוד, מקום שגדלתי בו ואני מכיר בו כמעט כל אבן. הגעתי למועדון מסודר שיש בו הכל, מועדון טוב ושחקנים טובים אני מקווה שנתקדם גם בתוצאות כמובן".

המאמן החדש סיפר שהוא התרשם לטובה במשחקים הראשונים: "אני נהנה מהאימונים עם השחקנים, כולם רצים ורוצים, כולם עובדים בהתלהבות. נהניתי מאוד באימונים האחרונים. כמובן שבסופו של דבר הכל מסתכם במגרש ובתוצאות, אבל עד עכשיו הכל חבל על הזמן".

תורג'מן בהמשך הסביר מה לפי דעתו הדרך שתחזיר את אשדוד לטופ: "אני חושב שהשלב הראשון זה קודם כל הבסיס. בסיס הגנתי של שחקנים שיודעים מה לעשות בכל מהלך ומהלך. הדבר השני, זה החלק ההתקפי. ראיתי שחקנים מאוד מוכשרים ועם יכולות טובות. נצטרך לחבר את זה. ברגע שנעשה זאת, תהיה לנו קבוצה טובה. אנחנו רוצים להביא רוח חדשה, לצאת לדרך חדשה בבית שלנו. נבוא מוכנים".

הדפס