"סילבס ייצב את ההגנה, הזרים הם הצלחה"

בק"ש מזהירים: "ההתקפה צריכה להשתפר". נחמיאס יושאל?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.11.17 - 10:03
תחילת כתבה

עירוני ק"ש ספגה בעשרת המחזורים הראשונים שמונה שערים - הכי מעט בליגה בצוותא עם הפועל חיפה והפועל באר שבע. חמש פעמים הצליחו חניכיו של חיים סילבס לשמור על רשת נקייה. מלבד המשחק נגד מכבי נתניה, בו הקבוצה ספגה שלישייה, ביתר המשחקים ציינו אנשי ק"ש כי משחק ההגנה היה טוב.

לטענת אנשי המועדון, יש לכך מספר סיבות. גורם סיפר: "חיים סילבס הצליח לייצב את משחק ההגנה. הוא ואיזי שרצקי הביאו את קרלוס קוויאר, מרכוס דיניז ואפונסו טאיירה, שעד כה הם הצלחה". שלושת הזרים רושמים הופעות מצוינות ובעיקר צמד הבלמים, שמהר מאוד התחברו לאיתמר ניצן, שרושם עונה טובה וזוכה למחמאות מהצוות המקצועי. בנוסף לקוויאר את דיניז מחכה לסילבס על הספסל גם עיאד אבו עביד, שבשנים האחרונות היה שחקן הרכב בליגת העל.

שחקן בקבוצה אמר: "סילבס דורש מכל השחקנים לעשות הגנה. שחקני הכנף צריכים לרדת עם המגן על הקו ושחקני מרכז השדה מתבקשים לשרוף שטחים". בקבוצה גם לא הסתירו כי ישנה אכזבה מנתון כיבוש השערים (תשעה בלבד) כשההתקפה מלאה בכישרון. גורם התייחס לכך: "כמו שסילבס העמיד את אחת ההגנות הטובות בליגה, הוא יצטרך לשפר את משחק ההתקפה. איזי רוצה לראות כדורגל התקפי".

בקבוצה עקבו ביום חמישי אחר משחק הנבחרת הצעירה נגד קוסובו, במדיה משחקים עידן נחמיאס ושון ויסמן. הראשון כבש ושמר על שער נקי והשני כבש ובישל פעמיים. נחמיאס נחשב לבלם העתיד, אך הוא לא זוכה כלל לדקות. לא מן הנמנע כי עם חזרתו לסגל של דין מימוני, הבלם הצעיר ייצא להשאלה כדי לקבל דקות משחק. ויסמן עולה בעיקר מן הספסל ובקבוצה מקווים שהוא יביא את היכולת מהנבחרת אל הליגה. מחר תשוב הקבוצה להתאמן לאחר יומיים מנוחה.

הדפס