"קיבלנו סכינים בלב. לא מספיק בוגרים"

מאמן ק"ש, סילבס, מאוכזב. שרצקי לחץ את ידי השחקנים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.02.18 - 08:23
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה הייתה רחוקה עשרים דקות בלבד מצמצום הפער מהמקום השישי המוביל לפלייאוף העליון לשלוש נקודות, אבל אז הגיעו ערן לוי ודיא סבע והנחילו לה הפסד 2:1 ביתי כואב. במהלך כל השבוע הזהיר חיים סילבס את שחקניו מהצמד של מכבי נתניה, אך בסופו של דבר הצפוניים כשלו במשימה לשמור עליהם.

שחקני קריית שמונה ירדו לחדר ההלבשה באכזבה רבה בעקבות ההפסד, וחלקם אף פלט קללות, אבל איזי שרצקי לחץ את ידם. בתחילת השנה הצהיר הבעלים כי המטרה היא לשוב לפלייאוף העליון לאחר שנתיים, אך נראה שגם השנה הקבוצה לא תעמוד במטרה שהציבה לעצמה. "הגעתי כדי להחזיר את המועדון לקדמת הבמה, שמנו את הפלייאוף העליון כמטרה התחלתית. אם לא נגיע זה כישלון שלנו", ציין חיים סילבס.

השער השני הגיע לאחר בישול מדהים של ערן לוי, שניצל תרדמת בהגנת קריית שמונה, למרות שסילבס טען כי התכונן לתרגיל הזה: "היה חוסר תשומת לב בגול. קיבלנו סכינים בלב במשחק הזה". המאמן הסביר בנוסף: "לא הצלחנו לשמור על היתרון, מה שקרה לנו די מסביר את הפער בין הדרך לבין התוצאות, משהו בבגרות שלנו עדיין לוקה. קיווינו שזה ייקח פחות זמן. אנחנו קבוצה טובה שלוקה באפשרות להרוג משחקים. הכל תירוצים ובלבולי מוח, הפסדנו במשחק. אף אחד לא יזכור מי שיחק איך".

בקריית שמונה יקוו למעידה של בני יהודה, ואם זה לא יקרה, הקבוצה תתבסס בפלייאוף התחתון, בעונה השלישית ברציפות. כובש השער, קרלוס קוויאר, צייץ: "מאוכזב בגלל ההפסד, אבל גאה מאוד בחברי לקבוצה. חוסר מזל שהשער שלי לא הספיק כדי לנצח. אני גאה להיות הקפטן בפעם הראשונה".

הדפס