ברק בדש פרש: "הגיע זמני לפנות את הבמה"

חלוץ מכבי נתניה ימונה למנהל הקבוצה: "אתן את הכל להצלחת המועדון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.05.18 - 17:28
תחילת כתבה

מכבי נתניה תערוך מחר (רביעי) את משחקה הביתי האחרון לעונת 2017/18 כשתארח את בני יהודה. מאמן הקבוצה, סלובודאן דראפיץ', אמר: " נמשיך לשחק ולרצות לנצח עד לשנייה האחרונה. חשוב לזכור שהדרך שבה נסיים את העונה הזו, והטעם שנשאיר במחזורים האחרונים, ייקבעו כיצד תתחיל העונה הבאה". לפני המשחק, יערוך המועדון טקס פרידה משחקן הקבוצה בשנתיים האחרונות, ברק בדש, אשר ימונה למנהל הקבוצה החל מהעונה הבאה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

"לאחר כמעט 20 שנה בכדורגל, הגיע גם הזמן שלי לפנות את כר הדשא ולתרום מהידע והניסיון הרב שעברתי", סיפר בדש בן ה-35, "הן בקבוצות בהן שיחקתי בארץ, והן בחו"ל, למען המשך הצלחתה של מכבי נתניה.

"זהו המועדון בו התחלתי את קריירת המשחק שלי כילד", הוסיף בדש, "אין מאושר ממני לסיים פה את הקריירה כשחקן, לאחר עליית ליגה והתבססות בפלייאוף העליון, ולתרום למועדון מהצד השני של הקווים כמנהל קבוצה. אמשיך לתת את כל כולי למען הצלחת מכבי נתניה".

"ברק תרם רבות למועדון בשנה וחצי האחרונות, הן מקצועית והן אישיותית, שמח ומצפה לעבוד יחד איתו כחלק מהצוות בעונה הבאה", סיפר דראפיץ'.

שישה שחקנים מקבוצת הנוער של המועדון זומנו לסגל הקבוצה מחר: עיסאם עיאשה, יונאס מלאדה, ירין שרעבי, אלעד שחף, אסף בן שבת ואיאד חאג'.

הדפס