חן עזרא חתם לשנתיים בהפועל באר שבע

הקשר ישתכר 280 אלף יורו בעונה: "מרגיש שחזרתי הביתה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.06.18 - 18:55
תחילת כתבה

הפועל באר שבע הודיעה הערב (שני) על הרכש הראשון שלה לעונת 2018/19. חן עזרא, שמגיע מבית"ר ירושלים, חתם בשורות האלופה על חוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים וישתכר כ-280 אלף יורו בכל אחת מהעונות. על התעניינותה של ב"ש בשחקן פורסם כאן לראשונה.

הקשר ההתקפי בן ה-29 סיפר לאתר הרשמי: "אני מאוד שמח לחתום בב"ש. עד היום הגעתי לטרנר כשחקן קבוצה יריבה, אני שמח עכשיו שאזכה להרגיש את האנרגיות והתמיכה של האוהדים האדומים. לחזור לב"ש זה לחזור לבית, למשפחה, לעיר בה גדלתי. מחכה כבר לעלות לכר הדשא ולתת את הכל".

מוקדם יותר נראה היה כי הצדדים היו בדרך לחתימה מהירה, אף סעיף אחד מנע את צירופו. בתחילה האלופה דרשה שהקשר יסכים לעבור בהשאלה אם לא יימצא מתאים, אך לבסוף ויתרה על הסעיף המדובר והשחקן החליט לחתום.

באר שבע תהיה התחנה השישית בקריירה של חן עזרא אחרי מכבי נתניה, הפועל כפ"ס, מכבי חיפה, הפועל ת"א ובית"ר ירושלים, שם בילה עונה וחצי וכבש 13 שערים ב-50 משחקים.

ראש העיר רוביק דנילוביץ' עמד בהבטחתו, ועד סוף השבוע יוצג לראווה הפסל בצורת כדור בגובה של חמישה מטרים בכיכר האלופים בעיר באר שבע, כפי שפורסם בערוץ הספורט.

בב"ש מחפשים שחקן במקומו של מהראן ראדי, וחלוץ זר. החלטה לגבי מוחמד גאדיר עדיין לא התקבלה. וובה בראון לא בתוכניות וכפי שפורסם בערוץ הספורט, הפועל חדרה מעוניינת בו.

הדפס