ויטור: "אשאר עד תום החוזה. אני שמח בישראל"

בלם ב"ש העניק בראיון נרחב בפורטוגל: "אני מרגיש פה בטוח יותר מכל מקום באירופה", "הוכחנו שאנחנו הקבוצה הטובה ביותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.06.18 - 08:17
תחילת כתבה

מיגל ויטור סגר עונה שנייה בישראל. הוא אמנם היה פצוע ברוב שלבי השנה, אבל חגג אליפות נוספת עם הפועל באר שבע. בראיון שהעניק בפורטוגל, התייחס הבלם בן ה-28 למצב הביטחוני בארץ, עתידו בקבוצה וליגת העל.

"אני מרגיש פה טוב מאוד, הייתה לנו עונה עם עליות וירידות", פתח ויטור. "כמעט עלינו לליגת האלופות, אבל הפסדנו בפלייאוף ואני חושב שזה השפיע קצת על הקבוצה. מאוד קיווינו לעלות וזה הוריד אותנו מעט. הייתה לנו פתיחת עונה קשה, אבל בפלייאוף הוכחנו שאנחנו הקבוצה הטובה בישראל. שמחנו מאוד לזכות באליפות שלישית ברציפות. עבורי, זו הייתה נקודת אור בתקופה מאוד מסובכת בגלל הפציעה. עכשיו נותר לי לעבוד קשה כדי לחזור לרמה בה הייתי קודם".

הבלם דיבר על המתחרות בליגה: "אנחנו ומכבי ת"א הקבוצות החזקות ביותר עם התקציב הגבוה ביותר. אני חושב שנמשיך להתמודד על האליפות גם בשנים הבאות. יש גם את מכבי חיפה שעוברת תקופה לא קלה. בכל שנה זה קשה יותר לשמור על התואר. עומדת לפנינו משימה בעייתית, אבל אנחנו רוצים לזכות פעם נוספת באליפות, זו התחרות הכי חשובה לאוהדים".

באופן ברור, ויטור נשאל על המצב הביטחוני בישראל: "ביום-יום אלה שחיים בישראל לא מרגישים את מה שמדווח בחדשות. אנחנו קוראים עיתונים ויודעים מה קורה, אבל המדינה מציעה איכות חיים ברמה גבוהה מאוד. המשפחה שלי פה, הבנות שלי אוהבות להיות פה. אם להיות כן, אני מרגיש פה יותר בטוח מאשר כל מדינה באירופה. יותר מצרפת ואנגליה. פה יש קונפליקט, אבל הם ממוקמים באזורים שונים. ישראל היא מדינה מצוינת לחיות בה. יש לנו שחקנים מוסלמים, יהודים ונוצרים, וכולם מסתדרים. אם לא היה פה בטוח, לא הייתי נותן למשפחתי לחיות כאן".

על עתידו הוסיף: "אשאר פה עד סוף החוזה שלי (שנתיים). אני מאוד שמח פה. המועדון נתן לי תמיכה רחבה מאוד בתקופה קשה, הם האריכו את החוזה שלי פעמיים וזה מראה לי על הביטחון שלהם בי. אני מרגיש שהקהל מאוד אוהב אותי, גם בתקופות פחות מוצלחות".

הדפס