חדרה נרשמה לליגת העל: נארח בסמי עופר

העולה החדשה גייסה 2 מיליון שקל ותעמיד תקציב מינימום

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.06.18 - 14:23
תחילת כתבה

יממה גורלית מצפה להפועל חדרה, כאשר הקבוצה עדיין ממתינה להחלטת רשם העמותות בנוגע לקבלת אישור ניהול תקין. ללא האישור חדרה לא תוכל לקבל תקציבים מהרשות המקומית וכן מגופים נוספים, שנלקחו בחשבון בתקציב הנוכחי. במועדון שומרים על אופטימיות וההערכה היא שעד מחר (חמישי) תתקבל תשובה סופית בנושא. בינתיים גייסה הנהלת הקבוצה שני מיליון שקלים מספונסרים, מה שסייע לה לרשום היום את הקבוצה לעונת המשחקים הקרובים בליגת העל. חדרה תפתח את העונה בכל מקרה בליגת העל, כאשר בקרוב יתבהר האם תפתח אותו עם תקציב מינימום (תשעה מיליון) או במידה ותקבל אישור ניהול, התקציב יהיה כפול.

במסגרת ההרשמה לליגת העל, הודיעה חדרה להתאחדות כי תארח את משחקי הבית שלה באצטדיון "סמי עופר", בו הצהירה כי תארח מיד עם הבטחת עלייתה. חדרה מעוניינת לארח את משחקיה הביתיים באצטדיון בנתניה, בשל המרחק הגיאוגרפי. העולה החדשה תלויה בהחלטת הפועל רעננה בנושא, שעדיין בודקת אופציה לארח את משחקיה באצטדיון בכפר סבא ונציגיה נמצאים במגעים עם עיריית כפ"ס. במקרה שרעננה אכן תארח בכפ"ס, חדרה תוכל לארח בנתניה.

בחדרה הבהירו כי אין בכוונתם לארח באצטדיון בעכו, זאת בשל המרחק בין הערים והרצון למשוך קהל. מלבד החלטת רשם העמותות, בחדרה ממתינים לתשובות ממנהלת הליגה וההתאחדות לכדורגל, בנוגע למגרשה הביתי של העולה החדשה.

הדפס