"אם נקבל הצעה טובה, שחקנים יימכרו"

מנספורד על קיארטנסון וראיקוביץ'. מכבי תגייס כספים לרכש?

תומר לוי
תומר לוי  14.06.18 - 12:33
תחילת כתבה

אחרי שהגיעה לסיכום עם אופ"א ונמנעה מעונש כבד, מכבי ת"א מתרכזת בחלון ההעברות במסגרת ההגבלים שהוטלו עליה. "אנחנו ממשיכים קדימה, מבחינתנו הסנקציות לא כאלו חמורות", אמר היום (חמישי) מנכ"ל הצהובים, בן מנספורד, "לא נוכל לרכוש שחקנים בלי לפנות תקציב, כלומר שחקן תמורת שחקן. עם שחקנים חופשיים לא תהיה בעיה".

כזכור, בעקבות עבירה על חוקי הפייר-פליי הפיננסי, מכבי ת"א נקנסה ב-200 אלף יורו, תוכל לרשום רק 22 שחקנים לליגה האירופית ולא 25, וייאסר עליה לרכוש שחקנים שסכום העברתם יעלה על הסכום שיתקבל ממכירת השחקנים.

"אנחנו לא מסתובבים עם שלט מכירה על שחקנים, אם נקבל הצעה טובה אז נמכור", הוסיף מנספורד כשהכוונה לפרדראג ראיקוביץ' ו-וידאר קיארטנסון. המנכ"ל המשיך: "אני מאוד מרוצה מהסגל שלנו. אם נביא שחקנים נוספים, הם צריכים להיות יותר טובים ממה שיש לנו.

"האם אנחנו מחפשים שוער או חלוץ? אנחנו תמיד מחפשים וחושבים על דרכים כדי להיות מוכנים לכל סיטואציה בה נצטרך לאבד שחקן כזה או אחר. יש לנו בסגל את אחד השוערים הכי טובים לגילו, חביב אוחיון, אז אני לא מודאג. אני יודע שאריאל הרוש הוא השוער הטוב ביותר בקפריסין ושוער נבחרת ישראל, אבל בכך מסתכם מה שאני יודע עליו. למצוא מישהו שימלא את מקומו של וידאר זה לא פשוט, הוא תרם הרבה שערים לקבוצה במהלך השנתיים שלו פה. אם וידאר פה אז הוא יהיה פה כי זה לטובת מכבי״.

ניק בלקמן ששיחק במכבי ת"א בעונה החולפת, סיים את תקופת ההשאלה וחזר לדרבי. "הוא כנראה יישאר שם תחת המאמן החדש, פרנק למפארד", אמר מנספורד. באשר לרכש, קיימת אפשרות שמכבי ת"א תנסה לגייס ספונסר במטרה להכניס עוד כסף שיוקצה לחיזוק.

מנספורד דיבר גם על שורה אובארוב: "מדובר באגדה במועדון והוא יישאר במכבי ת"א כל זמן שהוא ירצה".

הדפס