חדרה תארח בנתניה. לוסיו ואג'ידה חתמו

העולה החדשה תהיה הקבוצה השלישית שתשחק באצטדיון. הניגרי: "שמח להמשיך.ז ה חשוב שהשלד יישאר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.06.18 - 16:25
תחילת כתבה

הפועל חדרה תארח את משחקיה בעונה הקרובה בליגת העל באצטדיון בנתניה, כך נקבע היום (חמישי) סופית בתום פגישה בין ראשי המועדון לנציגי מנהלת הליגה. לאחר שאופציית האצטדיונים בכפר סבא והרצליה ירדו מהפרק, במנהלת לחצו על חדרה לשחק בעכו, בעוד הקבוצה רשמה אתמול את אצטדיון סמי עופר כמגרשה הביתי, אלא שאז חלה תפנית בעלילה.

הפועל רעננה סיכמה את תנאיה מול אנשי אצטדיון ר"ג, שם יתקיימו משחקיה הביתיים. בכך היא פינתה מקום לחדרה בנתניה, בו משחקות גם הקבוצה המקומית ומכבי ת"א. בחדרה מרוצים מאוד, שכן האצטדיון בנתניה הוא הקרוב ביותר לעיר ולטענת אנשי המועדון ימשוך אלפי צופים לכל משחק.

בתוך כך, חדרה מתחזקת בשני שחקנים: לוסיו מרניאו, ששיחק בהפועל ב"ש, חתם בשורות העולה החדשה ובנוסף גם השוער אוסטין אג'ידה. החלוץ הברזילאי בן ה-29 שיחק בעונה החולפת בארוקה מהליגה השנייה בפורטוגל, ובאלאזיגספור הטורקית, כשהוא כבש שער אחד ובישל אחד נוסף ב-14 משחקים.

לאחר מו"מ שארך מספר שבועות היום חתם השוער הניגרי בעולה החדשה. השוער הגיע לחדרה בעונה שעברה והתאקלם בצורה טובה. הוא הזר השני שחתם במועדון לקראת העונה הקרובה.

"אני מאוד שמח לשחק בהפועל חדרה", אג'ידה התייחס להארכת חוזהו, "איך ניראה העונה? אני סומך על האנשים שמטפלים בעניין, הם יודעים מה הם עושים. אני יודע למה יושב הראש, אורן גולן, מסוגל ואני אופטימי".

בהמשך, הניגרי הביע שביעות רצון מהבחירה באצטדיון בנתניה כבית של חדרה בעונה הבאה: "זה טוב, כי זה קרוב לבית שלנו. בשנה שעברה ששיחקנו בעפולה זה לא היה קל. זה היה כאילו אנחנו משחקים בחוץ כל הזמן. נתניה קרובה יותר לחדרה ואני מקווה שתמשוך אליה עוד אוהדים. מה חדרה צריכה כדי להישאר בליגת העל? לקבל מימון. זה חשוב שרוב השחקנים יישארו בקבוצה".

בינתיים, חדרה מחכה לבשורה נוספת מרשם העמותות. בקבוצה ממתינים לשינוי בעמדת רשם העמותות בנוגע לאישור ניהול תקין. לקבלתו יש השפעה ישירה על גובה התקציב של הפועל חדרה לעונה הקרובה. כזכור, אתמול הקבוצה נרשמה בהתאחדות לכדורגל עם תקציב מינימום.

הערב תקיים הקבוצה נשף עלייה בפארק בעיר שיחל ב-20:00 ובו ישתתפו השחקנים, עובדי המועדון וכן אלפי אוהדים. הזמר ליאור נרקיס יופיע ובמועדון מקווים שעד הערב יתקבל האישור המיוחל מרשם העמותות.

הדפס