אלי אלבז חתם לעונה אחת בהפועל חיפה

החלוץ שב מיוון למועדון בו גדל. אראל סיכם לשנתיים נוספות

עינת הירש
עינת הירש  21.06.18 - 19:09
תחילת כתבה

החלוץ אלי אלבז חתם היום (חמישי) לעונה אחת בהפועל חיפה. אלבז, ששיחק בעונה שעברה בליגה היוונית, גדל במחלקת הנוער של הפועל חיפה בשורותיה עשה את צעדיו הראשונים בליגת העל.

"אני שמח לחזור הביתה למקום בו גדלתי", סיפר אלבז, "ולפגוש שחקנים וחברים שאיתם שיחקתי בגיל צעיר יותר. אני מודה לבעלים יואב כץ על האמון ומקווה לעזור לחברים לקבוצה לשחזר את העונה הקודמת בליגה וגם ובמסגרת האירופית". אלבז סיכם במועדון באמצעות סוכנו גלעד קצב שניהל את המו"מ מול הבעלים יואב כץ.

עוד קודם לכן, גל אראל חתם לשנתיים נוספות במועדון, והפך לשחקן הרביעי שמבטיח את המשך דרכו בשורות מחזיקת הגביע, אחרי דור מלול, ניסו קפילוטו וגבריאל תמאש.

מי שעדיין לא סגר את תנאיו הוא דווקא המאמן ניר קלינגר, ונכון לרגע זה עדיין קיימים פערים בחוזהו מול הבעלים יואב כץ. לא ברור מתי אותם פערים יגושרו, אך במועדון מבינים שאין יותר מדי זמן למשוך היות ואימוני הקבוצה מתחילים כבר ביום שני הקרוב.

עד אז מקווים ששחקנים רבים עימם יש סיכומים בקבוצה שעומדים וממתינים לחותמת הסופית, כגון חן דילמוני, רועי שוקרני, רן קדוש, וההחלטה בנוגע לראדו גינסארי וקלאודמיר פריירה תתקבל, משום שעדיין אין סגל מלא ומאמן נכון לרגע זה.

נראה שהדילמה הגדולה ביותר כרגע היא בין גינסארי לקלאודמיר, כשאם שניהם יוחתמו שאר העמדות יאוישו בישראלים ואם רק אחד מהם יגיע, מגן שמאלי או חלוץ זר יבואו בחשבון. השניים הגיעו לסיכום עקרוני ולא ברור מי מהם יגיע, כשגם סוהיל ארמלי קרוב לסיכום וגם אלי אלבז הגיע להבנות עקרוניות. בכל מקרה, בקבוצה טוענים שאין דאגה בעניין הסגל היות ורובו כבר סגור, וזה בסדר אם האימונים יתחילו גם עם הסגל הנוכחי. "אין לחץ, לא חייבים לסגור הכול עכשיו. לא חייבים לאף אחד שום דין וחשבון לגבי קצב ההחתמות, ניבנה בצורה חכמה. הכול ייסגר בסוף", אמר גורם בקבוצה.

בתוך כך, הפועל חיפה שעדיין לא סיכמה עם חברת הלבשה לעונה הבאה, מנהלת משא ומתן עם "פומה".

הדפס