רעננה מתחזקת: עומר ורד חתם לעונה אחת

המגן מצטרף עם אופציה לעונה נוספת: "מועדון איכותי וחם"

עינת הירש
עינת הירש  21.06.18 - 16:24
תחילת כתבה

רכש חדש בשרון. הפועל רעננה החתימה היום (חמישי) את המגן הימני עומר ורד והוא מצטרף לעדי נמני, עידו וניב אנטמן שכבר חתמו בקבוצה במהלך הקיץ הנוכחי.

המשא ומתן מול ורד היה קצר ונמשך רק יומיים, בהם סוכנו של השחקן, גלעד קצב, סגר את כל התנאים במהרה וללא פערים בין הצדדים. ורד, שחתם לשנה עם אופציה לעונה נוספת, יצטרף לעדי נמני שצפוי להיות זה שיפתח את העונה, וילחם עימו על חולצת ההרכב בעמדת מגן הימני במקום גיא ליפקה ששוחרר.

"שמחים להודיע על החתמתו לשנתיים של המגן הימני עומר ורד ששיחק בשנתיים האחרונות בהפועל פ"ת", נמסר מהפועל רעננה. ורד עצמו אמר: "שמח מאוד להצטרף למועדון איכותי וחם, משוכנע שנעמוד בכל המטרות לקראת העונה הקרובה ביחד עם הצוות בראשות מנחם קורצקי וכל השחקנים". ורד שיחק בשנתיים האחרונות בהפועל פתח תקווה, חוזהו נגמר והוא הגיע לרעננה כשחקן חופשי, כשהקבוצה האחרונה בה שיחק בליגת העל היא מכבי נתניה, עימה ירד ליגה.

מעבר לכך, בשרון סבלניים מאוד וצופים שגם בתחילת האימונים יגיעו לא מעט שחקנים להתרשמות מציגות נמוכות כמו רז שטיין מהליגה הלאומית ויניב מזרחי מליגה א' דרום, כשבמקביל ארבעה שחקנים מהנוער עולים לקבוצה הבוגרת.

במקביל, עדיין מתקיים מו"מ עם החלוץ יובל אבידור כשקיימים פערים כספיים בין הצדדים, אך למרות זאת אבידור מסומן כשחקן המוביל להגיע. סכנין אמנם לא מימשה את האופציה על אבידור, אך לא פוסלת המשך התקשרות עימו במקביל להצעה שקיבל מהפועל רעננה.

הדפס