רשמי: רובי לבקוביץ' חתם בהפועל ת"א

השוער: "מועדון ענק". קאווה ושובשיץ' יזכו לפיצויים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.06.18 - 15:45
תחילת כתבה

הפועל ת"א ממשיכה לבנות את הסגל לקראת החזרה לליגת העל. האדומים הודיעו היום (ראשון) על החתמתו של רובי לבקוביץ', שהיה שייך בעונה שעברה להפועל חיפה. השוער אמר לאחר החתימה: "אני שמח להגיע למועדון ענק בכדורגל הישראלי ומחכה כבר לפתיחת האימונים. מבטיח להשקיע ולתת את כל כולי למען המועדון. יאללה הפועל".

בינתיים, העבר של הקבוצה לא מרפה ממנה. לאחרונה התקבלה פסיקה מפיפ"א כי המועדון יצטרך לשלם לשחקני הקבוצה בעבר, קאווה ודאמיר שובשיץ' 50 אלף דולר כ"א. דה סילבה שיחק במועדון בעונת 2015/16 ושובשיץ' שיחק בעונת 2016/17.

השניים הגישו תביעה לפיפ"א שנמשכה כבר תקופה ארוכה ולשם כך הקצתה הפועל תל אביב משאבים רבים. לטענת אנשי המועדון מדובר בהצלחה, מכיוון שהתביעה הייתה גדולה בהרבה. בשל העובדה שהשניים שיחקו בקבוצה לפני הגעת ההנהלה הנוכחית, במועדון טוענים כי התשלום יתווסף לתיק הפירוק.

אם זה לא מספיק, הבלם היווני, לוקאס וינטרה והקשר המונטנגרי, נמניה ניקוליץ', הגישו גם כן תביעה נגד המועדון. וינטרה הגיע להפועל תל אביב בקיץ 2015 ונחתך בסיום העונה. ניקוליץ' הגיע להפועל תל אביב בפברואר 2016 ונחתך כבר בדצמבר, זאת בשל המצב הכלכלי הקשה של המועדון. השניים מצטרפים לשורה ארוכה של גורמים שהגישו תביעות נגד המועדון בשנים האחרונות.

בנושא המקצועי, בהפועל תל אביב לא מתכוונים להיכנס למו"מ מול שחקנים לפני שיתבהר מצבם של מהראן ראדי, ז'אורז'יניו ועומר דמארי. האדומים בטוחים כי לפחות אחד מהם יצטרף למועדון ובמקביל, קובי רפואה בודק שחקנים אופציות לצירוף שחקנים זרים. האדומים יתחילו את האימונים בסגל מצומצם, הכולל בשלב הזה שלושה זרים בלבד: רוג'ר ברנרדו, מרווין פירסמן ופייסל מוליץ'. הראשון, כזכור, סיכם בקבוצה ויחתום אחרי שיעבור בדיקות רפואיות.

הדפס