חדרה שאלה את תומס פרינס ממכבי ת"א

הקשר בן ה-19 זכה באליפות הנוער. איגנג'אטוביץ' ייבחן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.07.18 - 22:35
תחילת כתבה

הפועל חדרה משקיעה את מירב המאמצים בהחתמת שני בלמים, כאשר כרגע המו"מ מול יעקב אבבה תקוע ולקבוצה של ניסו אביטן אין כלל בלמים בסגל. מחר (רביעי) צפוי לנחות בישראל הבלם הסרבי אלכסנדר איגנג'אטוביץ' (30) שייחל להיבחן אצל העולה החדשה. בעונה החולפת שיחק הסרבי בסלובודה טוציה מהליגה הבוסנית במדיה רשם 31 הופעות. ברזומה שלו גם תקופה קצרה בפיינורד ההולנדית, ארבע עונות בהונבד ההונגרית וזכייה ב-2011/12 בגביע הסרבי עם בוראק קצ'אק. איגנג'אטוביץ' מתנשא לגובה 1.92 מ' ונחשב לפיזי מאוד, ואם ירשים את אביטן יחתום בחדרה.

הקבוצה הוציאה אתמול הודעה כי שחקנה של קבוצת הנוער של מכבי חיפה גל קעטבי סיכם את תנאיו במועדון. לאחר הוצאת ההודעה, נפגשו הצדדים והעסקה פוצצה. מספר שעות לאחר מכן קעטבי כבר סיכם את תנאיו בהפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית. בחדרה ימשיכו לחכות לשחקנים מושאלים מהקבוצות הגדולות.

ביום שישי הקרוב תקיים חדרה ניסוי כלים ראשון כשתארח באצטדיון המקומי את מחזיקת הגביע הפועל חיפה. ניסוי הכלים השני יהיה נגד נצרת עילית, נגדה חגגה את העפלתה ההיסטורית לליגת העל. הסגל של אביטן רחוק מלהיות סגור והניסיונות לחיזוק נמשכים.

בתוך כך, הפועל חדרה צירפה בהשאלה את שחקנה הצעיר של מכבי תל אביב, תומס פרינס. הקשר בן ה-19, שכבש ארבעה שערים בעונה האחרונה והיה אחד משחקני המפתח של קבוצת הנוער של הצהובים שזכתה באליפות, ויחל מחר להתאמן עם הקבוצה.

הדפס