רשמי: רפואה התפטר. מסאי דגו ומימר נפגשו עם הפועל

דרמה אצל העולה החדשה: המאמן עזב אחרי מתיחות עם ההנהלה וזעם על הסחבת ברכש. ראשי המועדון רצו לבדוק אם שני המועמדים יוכלו לעבוד כצוות והפגישה הסתיימה בפיצוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.07.18 - 23:28
תחילת כתבה

סערה בהפועל ת"א: קובי רפואה התפטר היום (רביעי) מתפקידו אחרי תקופה שבה שררה מתיחות בינו לבין ראשי המועדון על רקע הסחבת ברכש. האדומים מסרו: "רפואה הודיע לבעלים על סיום תפקידו במועדון. אנו מודים לקובי על תרומתו למועדון בדרך חזרה אל ליגת העל ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. בימים הקרובים ימונה מאמן חדש לקבוצה".

בהפועל ת"א לא המתינו יותר מדי וכבר נפגשו עם מסאי דגו ושרון מימר כדי לבדוק עימם האם הם יהיו מוכנים לעבוד כצוות. אלא שכשהם זומנו לפגישה, למימר ודגו לא נאמר כי הכוונה היא שיעבדו כצוות. האחרון אמר שהוא מוכן להגיע רק בתנאי שהסמכויות יהיו של שניהם. בסופו של דבר הפגישה הסתיימה בפיצוץ.

כזכור, רפואה הגיש להנהלת הפועל ת"א רשימת שחקנים שבהם הוא מעוניין ובה הופיעו, בין היתר, מהראן ראדי וז'אורז'יניו, אך הם לא הוחתמו. השניים דרשו שכר של 200 אלף דולר, מה שמנע את רכישתם. בינתיים, ראדי כבר הספיק לסכם עקרונית בשורות בני סכנין.

אלא שבזה זה לא נגמר והנהלת הפועל ת"א לא החתימה שחקן נוסף שרצה רפואה: אחמד עאבד. השחקן כבר הגיע לסיכום עם האדומים כשמתווה העסקה הוא חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, אך הוא חתום בשורות גירסונספור הטורקית עד הקיץ הבא. קבוצתו דורשת עליו 50 אלף יורו, מה שמונע את העברתו לעולה החדשה.

הפועל תל אביב, כידוע, צירפה עד עתה שישה שחקנים חדשים. רובי לבקוביץ', רז כהן, ירין פרץ, רוג'ר ברנרדו, רועי זיקרי ועמירן שקלים, שהצטרף באופן רשמי רק אתמול. רפואה גם הביע עניין במוחמד גדיר ועומר דמארי, אך כעת בהפועל ת"א מתעסקים במציאת מאמן חדש.