דין מימוני חתם ברעננה, אור דסה ימשיך?

הבלם יעבה את ההגנה של קורצקי. השרונים רוצים להמשיך את שאילתו של הקשר ששייך למכבי ת"א

עינת הירש
עינת הירש  08.07.18 - 17:01
תחילת כתבה

בהפועל רעננה ממשיכים לעבוד במרץ על העונה הבאה. לאחר שהשרונים מכרו את מוחמד עלי ב-1.5 מיליון יורו ליאנג בויז, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, הודיעה היום (ראשון) הקבוצה על החתמתו של דין מימוני לבלמה השלישי בסגל. מימוני ילחם על אפודת ההרכב הראשון עם עידו לוי ובן והבה.

"אנחנו שמחים להודיע על החתמתו של הבלם דין מימוני לשנתיים הקרובות", נמסר מהמועדון. מימוני עצמו אמר: "אני שמח לחתום בהפועל רעננה ובטוח שאוכל לסייע במשימות ובאתגרים של הקבוצה העונה, ולעזור למאמן מנחם קורצקי ולקבוצה לעמוד במטרותיה".

כעת לרעננה חסרים עוד שני שחקנים על מנת להשלים את הסגל שרובו כבר הושלם. קורצקי יחפש גם קשר אמצע כשבשרון מנסים בימים אלה להחזיר את אור דסה לעונת השאלה נוספת ממכבי תל אביב, ושחקן התקפה נוסף. גם שחקן הכנף האורגוואי דייגו מרטין אלניס צפוי לחתום בשורות הקבוצה כפי שפרסמנו לראשונה, כשיניב מזרחי, החלוץ של מכבי קריית גת מליגה א' דרום, הותיר רושם חיובי על המאמן. בתוך כך, תומר סוויסה ביקש להשתחרר מרעננה וסיכם לשנתיים בשורות עפולה.

לאחר שכבר קיימה משחק אימון אחד נגד קריית שמונה, הקבוצה של קורצקי תקיים משחק אימון נוסף מול רמת השרון ביום חמישי, ובמוצאי שבת תטוס למחנה האימונים בפולין, עד אז קורצקי מקווה לקבל החלטה לגבי יניב מזרחי הנבחן, ולמעשה לסגור את הסגל.

הדפס